Kā jau katru gadu, arī šo sākam ar atskaitēm, plāniem un kopsavilkumiem. Un visu šo iesākumu sākam ar bloga bilanci.

Iepriekšējo gadu savilkumu var lasīt te- 2017. un 2018.

Aizvadītā gada cipari:

Bloga bilance:
Šogad nopublicēti 133 raksti.
Vismazāk septembrī- 4 raksti
Visvairāk, janvārī- 20 raksti.
Kopā blogā uz gada beigām ir 2817 raksti.

Sadalījums pa kategorijām:
Auto- 1 jauns raksts (kopā 118)
Blogāres apskati- 21 jauns raksts (kopā 180)
Cemme- 0 jauni raksti (kopā 121)
Grāmatas- 54 jauni raksti (kopā 590)
Kino – 36 jauni raksti (kopā 607)
Krutka- 1 jauns raksts(kopā 80)
Numismātika- 2 jauni raksti (kopā 54)
Pastaiga- 0 jauni raksti (kopā 15)
Podkāsts- 0 jauni raksti (kopā 30)
Sentences- 0 jauni raksti (kopā 162)
Tāpatās- 15 jauni raksti (kopā 788)
Vide- 3 jauni raksti (kopā 78)

Līdzīgi kā 2018.gadā- maz rakstu un daudz nulles. Arī ražīgākais un mazražīgākais mēnesis ir tie paši. Un vēl- blogāres apskati noslēgti. Nez vai kāds pamanīja, bet to pie apaļajiem 179 rakstiem nolēmu aizvērt. Vai atjaunošu? Domāju, ka tuvākajā laikā nē. Protams, viss var mainīties, bet šobrīd gribētos koncentrēties uz ko citu blogā. Nē, tas nebūs ”vairāk rakstīt”. Priecātos, ja varētu, bet neesmu naivs. Gribētos rakstīt labāk. Uz šo gan mēģināšu piestrādāt.

No kategorijām visvairāk ierakstu ir grāmatās– 54. Lielākā daļa ir grāmatu apskati. Mazākā daļa par un ap grāmatām (piemēram, pirms grāmatu izstādes bija grāmatrakstu sērija par lasīšanu, izmiršanu, latviešu literatūru, utml.).

Ko te vēl piebilst- gribētu vairāk lasīt! Lai arī šajā gadā ir divreiz vairāk grāmatrakstu kā 2018., tāpat man daži mēneši izkrīt (būs jāiemācās lasīt vasarās). Un rezultāts ir tāds, ka lasīšanas plāni nepildās tā, kā vēlētos. Nav tā, ka es ķertu kreņķi par nepaveikto- nē, es priecājos par paveikto. Gan izlasītas labas grāmatas, gan mazināts to grāmatu skaits, kas plauktā gaida savu kārtu (jau nez cik gadus). Nez vai vispār ir iespējams izlasīt visu grāmatplauktu?

Vēl ir plāns mazliet sakārtot bloga vizuālo daļu- gan dažas lapas sakārtot, gan dažas kategorijas noņemt no sākumlapas, gan vēl patulkot kādu vārdu, pogu vai citu sīkumu. Ir dažas lielākas un mazākas idejas, bet par to iedzīvināšu blogā būtu pāragri runāt.