Iepriekšējo apskatu sāku ar Positivus un laikam arī šis apskats jāsāk ar to pašu. Kamēr visiem emocijas nosēžas uz klaviatūras, tikmēr laiciņš paiet. Lielāki vai mazāki kopsavilkumi no šī mūzikas festivāla ir meklējami pie Kazhes un pie iMachbox.

Tā ka izklaide ir apskatīta, tad laiks pie maizes- šonedēļ ar receptēm bija interesanti un ceru to interesantumu pārveidot masveidīgos spiežamos linkos nākamajā apskatā. Tā ka- turpiniet rakstiet savas receptes.

Šoreiz menu ir melleņu pīrāgs no Evijas, aprikozes ar kastaņu biezeni no Anitas un sīpolu salāti no Ivetas. Dzeramos var izvēlēties no Ervīna piedāvātā raksta ”Sveiks lai dzīvo!”. Bet dzeriet ar mēru, jo šī ir tikai raksta pirmā daļa.

Te vajadzētu kādu labu teikumu par grāmatām, bet es būšu pieticīgāks un sākšu ar burtiem. Gadījumā, ja jums pagājušajā nedēļā bija vārda svētki, tad iemetiet acis diegu un burtu blogā– redzēsiet kā, no kā un cik glīti var izveidot jūsu vārdus. Ja nebija vārdadiena, tad tāpat apskatiet- labas lietas nevar laist garām.

Ar burtiem sākām, ar grāmatām turpinām. Spīgana pacēla sentimentālu grāmatu- Rikikī. Tik jaukas bērnības atmiņas. Aš sirds atvērās kā priežu čiekurs vēlā rudenī.
MsMarii arī par grāmatu. Tikai klausāmu un tikai drosmīgi lūkojoties mums sejā. Šo darbu vajag novērtēt, jo ar video blogošanu mūsu ārēs ir švaki. Turam īkšķus, lai Mairitai izdodas viss iecerētais un neatmetās ar roku.

Kaut kas klausāms ir arī Kaspara blogā. Vismaz mēģinājums atrast šo to interesantu. Ja ir ar ko dalīties, tad neturam podkāstus zem pūra.
Vēl par grāmatu, tikai tās rakstīšanu, ir arī Viļa Kasima rakstā- par pirmo personu.

Varbūt nav gluži par grāmatām, bet, ja pasākums notiek Nacionālajā bibliotēkā, tad varam to pieskaitīt pie grāmatām- Elza mums parāda Ravennas vēsturiskās mozīkas.

Es agrāk domāju, ka grāmatu blogeri ir skaitliski lielākā blogāres daļa. Nupat man sāk likties, ka ceļošana tos pārspļauj. Guntim ir piedāvājums stopēt gar Adrijas jūru, Una stāsta par dzīvi un darbu Francijas pilī, Zaigars tupina savu Madeiras seriālu, Ilze ar Pablo atbild uz ilgtermiņa ceļošanas jautājumiem, miesnieks apceļo Boloņu, Laine atgriežas no Norvēģijas apceļošanas, Andis stāsta par Kirgiztānas ceļojumu (šī ir jau trešā daļa).

Pat Onkulis Kambodžu nomainīja pret laivošanu pa Rindu un Irbi.

Tā kā esam kopā ar Onkuli atgriezušies Latvijā, tad turpinām ar vietējiem notikumiem- geonomoda mums ļauj atskatīties uz šī gada Līgo svētkiem. Kopā ar Inesi varam izbradāt pļavas vācot vīgriezes. xlt.lv piedāvā fotoieskatu izstādē Dumpis buduārā. Kamzolis atgriežas no Latgales. Pēc neliela pārtraukuma tālbraucējs Jānis atgriezies ar veselu interviju un kni (bez pārtraukuma) ar ģeometrisku ziloni. Renuar ticis pie atjaunojamas gleznas. Ceru, ka viņš padalīsies ne tikai ar rezultātu, bet arī ar pašu atjaunošanas procesu.

Visu laiku nevar beigt uz jautras nots. Kaut kad jākļūst arī nopietnam. Un te labi palīdz blogāres nopietnais spārns- Ieva ar savu rakstu par brokeru Latviju. Arī Jana nedaudz pieskaras nopietnām atmiņām, kas sasaucās ar šodienas notikumiem. Blachalt noliek tvnet aptauju tur….. tur, kur noliek. Arī Valteram ir viens problēmraksts – katram ir savas problēmas.

Tagad esmu nedaudz apjucis, jo nezinu kā turpināt- teikt ”sievišķīgākie” vai ”feministiskākie” šīs nedēļas raksti? Lai vai kā- Sidraba mēģina analizēt delfuprātu un Linda apskata pazīmes, kas liecina, ka neesi pietiekami sievišķīga.

Pieliekot punktu šīs nedēļas apskatam, vien norādīšu uz Mr.Serge atgādinājumrakstu par RSS. Jūs taču zinājāt, ka manējais ir http://www.baltaisruncis.lv/blogs/feed/ ?

Kā ierasts- nākamais apskats būs nākamās nedēļas sākumā.