grāmatas

Arī septembris deva savu pienesumu grāmatplauktam. Laikam jau jāsaka- izdevniecība Zvaigzne deva savu pienesumu. Bet ko lai dara, ja Zvaigzne septembra mēnesī izlaida tik daudz labas grāmatas. Jāņem un jālasa!
Tālāk īsumā par jaunieguvumiem:

Sofija Hanna- Monogrammu slepkavības.
No Agates Kristi pārņemta stafete un mēģinājums atdzīvināt Erkilu Puaro un viņa mazās, pelēkās vieliņas. Izlasīju un šodien apsolos uzrakstīt pārdomas par šo darbu.

Ernests Hemingvejs- Salas straumē.
Viena grāmata, četri romāni. Kad uznāks vēlme papildināt nobelistu rindas ar kādu izlasītu grāmatu, tad Hemingvejs ar šo grāmatu būs pa rokai. Vairāk jau tāpēc, ka atmiņa saka- šos darbus neesmu lasījis.

[buzz] troksnis- Anderss de la Mote
Triloģijas otrā grāmata. Pirmā, [geim] patika un loģiski bija, ka jālasa trešā. Un tikpat loģiski (jo patika), ka gaidīšu trešo, noslēdzošo grāmatu.

Mārgareta Atvuda- Kalpones stāsts
Šī pilnībā ir grāmatu blogeru ieteikta, saslavēta un man iebarota. Citādi noteikti būtu palaidis garām. Pagaidām viņiem paldies vēl nesaku. Pēc izlasīšanas (ja būs iemesls), tad pateikšos.

Maikls Grānts- Bads
Nākamā sērijas grāmata un loģiski, ka jāapmierina ziņkāre- kā gan bērniem un pusaudžiem klājas zem kupola un kādi mošķi tur parādīsies.

Mišele Peivere- Dievi un karotāji.
Lai arī vairāk mērķēta pusaudžiem, man šī grāmata patika. Gaidu nākamās grāmatas.

Rita Falka- Cūkgalva at dente.
Turpinām lasīt Franča Eberhofera jocīgos un smieklīgos piedzīvojumus viņam veicot mazpilsētas policista pienākumus. Jautri un apetelīgi.

Tūrs Heijerdāls- ”Tigris” ekspedīcija un Paradīzi meklējot.
Nolēmu, ka man jāsavāc plauktā visas Heijerdāla un Darela grāmatas. Jāizlasa, jāpārlasa un jānoliek plauktā goda vietā. Ir šajās grāmatās kaut kas, kas liek pie tām atgriezties.