Aizvadītajā gadā jau rakstīju, ka izveidoju istabas siltumnīcu, lai vienmēr pa rokai būtu kāds zaļums. Protams, tas nebija vienreizējs pasākums un nu ir klāt otrā sezona. Bija doma sezonu atklāt nedaudz agrāk, bet tā nu sanāca, ka viss pārcēlās uz jaunā gada sākumu. Šodienu. Tad nu otrā sezona (nu, pa īstam jau tikai pirmā) ir atklāta un dārza darbi var sākties.

Nekādi dižie priekšdarbi nebija jāveic- tik jāpārbauda vai viss strādā, vai sēklu paciņas nav bojātas un viss ir gatavs, lai slēgtu iekšā. Siltumnīcas iekārtojums taps pamazām- ik pēc dienām trim četrām likšu kādu jaunu kastīti vai podiņu. Un galvenais- lokus! Tie mūsmājās iet uz urrā. Tāpēc tos vajadzētu papildināt ik pēc piecām dienām jaunu porciju.

Sākumam ir salikti pāris kastītes sīkzaļumiem, trīs salāti un sīpolloku trauks. Pēc dažām dienām papildināšu.

Šoreiz gan būs daži uzlabojumi- tuvākajā laikā došos uz kādu gaismu bodi un paņemšu vēl papildus led lampas. Šoreiz gan ne augu lampas, bet parastās (baltas, uz zilā toņa pusi). Gribu redzēt vai būs kādi uzlabojumi. Un vēl- uzreiz jāliek kastītes tuvāk apgaismojumam. Iepriekš man daži podi izstīdzēja. Te (tuvāklikšanai) neko speciāli netaisīšu, bet izlīdzēšos ar to, kas pie rokas (piemēram, kurpjukastes).