Oriģinālnosaukums: Zero Zero Zero
Valsts: Itālija
Žanrs: Krimināldrāma
Lomās: Andrea Riseborough, Dane DeHaan, Giuseppe De Domenico, Adriano Chiaramida, Harold Torres, Norman Delgadillo, Gabriel Byrne
Gads: 2020

Par seriālu
Dons Mino ir vecs un jau ilgu laiku slēpjas pazemes bunkurā. Lai atgūtu savu varu, viņš noorganizē lielas kokaīna kravas piegādi no Meksikas. Gan Meksikā, gan arī kravas pārvadātāji ir pazīstami ilgus gadus un problēmām nevajadzētu rasties. Bet Dons Mino nebija rēķinājies, ka viņu nodos viņa paša mazdēls.

Eiropiešu seriāliem ir tā neizskaidrojamā spēja pieradināt savu skatītāju jau ar pirmo sēriju. Ar sajūtām un pakauša aci, skatītājs ātri vien tiek ierauts pamatīgi mētājošā notikumu virpulī, kurā tiek ierauti dažādi cilvēki ar dažādiem mērķiem. Un pa vidu nolikts konteiners ar narkotikām.

Dons Mino jau ir vecs un pamazām zaudē arī redzi. Lai neviens netiktu klāt, viņam nākas slēpties pazemes bunkurā. Bet Dons Mino vēlas atgūt brīvību un agrāko ietekmi. Tāpēc viņš noorganizē kokaīna kravas piegādi no Meksikas. Sasaucis visas ietekmīgās ģimenes, Dons Mino visiem piedāvā izdevīgus nosacījumus milzīgās kravas realizācijai.
Viņa senie darījuma partneri Meksikā un kuģu kompānijā ir gatavi piegādei. Tikai Dona Mino mazdēlam ir citi plāni.

Ļoti labi noslīpēts seriāls- aktieru darbs visaugstākajā līmenī, stāsts pasniegts interesanti un ar savu rozīnīti, brutalitāte netiek maskēta vai ignorēta. Viss ir pārliecinoši un nav nekādu iemeslu izteikt pretenzijas. Mazliet gan pāris sērijas vidusdaļā izkrita no kopējā ritma, bet tas laikam jānoraksta uz režisora maiņu. Kopumā seriāls ievilka uzreiz un pamatīgi. Un, lai arī seriālam ir tikai astoņas sērijas, pilnībā pietiek laika pieķerties uz ekrāna notiekošajam- kurš izdzīvos Itālijas kalnos, vai kuģinieki saglābs kompāniju, kuram tiks 5000kg kokaīna, kas padomā Manuelam…

Spraigs sižets, bagātīgs notikumu karuselis, ļoti laba atmosfēra un daudz kas vēl- šo visu var izbaudīt seriāla visās astoņās sērijās.

Seriāla vērtējums: 9/10
Citu filmu vērtējumi ir atrodami kino sadaļā.