Ārā jau iekrāsojas rudens un tas nozīmē, ka mazie skolnieki (lasi- viņu vecāki) atkal ņemas ar dārzeņu kompozīcijām un autovadītājiem jāpievērš lielāka vērība autogaismām.

Rudens, vismaz man, ir tāds pateicīgāks laiks lasīšanai. Un izskatās, ka citiem ar. Lai gan, manuprāt, citi cītīgi lasa visu laiku, neatkarīgi no gadalaika.

Šoreiz topā ir grāmata Maiņa (Ints un Mairita) un Neatrodamā (vakardiena un vannā ar grāmatu). Nākamos pakāpienus aizņem grāmatas: 15 minūtes virtuvē, Maiznieka meita, grāmata par Latvijas neatkarības karu 1918.-1920., Zeva vārdā, Tīrs, Kalns starp mums, Marakota bezdibenis, Cita zeme, Vieda vīra bailes, Tas ir Dalī.
Un viena audiogrāmata no Onkuļa.

Vēl rudenī piestāv lapošanās un domas par kādu aktuālu izrādi. Par izrādēm vēl var pieminēt Anetes pārdomas par M.Butterfly.

No izrādēm pie filmām un seriāliem. Ivars piedāvā veselu sarakstu ar rudens filmām. Jānis iesaka noskatīties filmu ”Šis ir Rietumkrasts”. Kurpjukastes blogā par jaunāko latviešu filmu ”Izlaiduma gads”. Pieraksti blogā par filmu I melt with you un sintētikas blogā par Sex tape.

Vēl rudenī iet skolā- šoreiz par divām skolām- sapņu skolu un pinēju skolu.

Laikam rudens nebūtu šādām aktivitātēm piemērots, bet padzīvot meža ielokā vasarā varētu būt pat ļoti feini.

Turpinājumā par ceļošanu.

Blogā bosforazvaigzne.com par ceļojumu Antālija-Mersina-Antālija (ar bildēm). Kamzolis blogā par iestrēgšanu peklē. Ceļojošo velobraucēju blogā atbildes uz ļoti būtisku jautājumu- ko ēdam ceļojot?

Vietējā laika zonā arī iespējam ceļošana, piemēram, ar auto pa Ērgļu dzelzceļu vai kāda ekspedīcija ar mazbānīti.

Endijam gluži nebija ceļošana, bet kas līdzīgs – atskaņas no phpnm14. Pie ceļojumu daļas pieplusošu arī rakstu par Cascrella keramiku.

Māra blogā par atšķirību starp džeku, kurš skrūvē autiņus un loģistikas haizivi. Pāris blogos ir diezgan nopietni jautājumi- Kā pasargāt tradicionālās ģimenes?; Kas ir dzimtas karma?; Vīrietis- pie dievietes vai sievietes?; Vai abonē drukāto presi?

Sportiskā sektorā joprojām aktīvi darbojas oreman ar rakstu par profesionālu skrējēju un iedvesmojoša intervija ar Kevin Jurs crossfit blogā.

Ritvars turpina uzturēt vēlēšanu ugunskurā siltas ogles- raksts par to cik precīzi aptaujas spēja paredzēt Saeimas vēlēšanu iznākumus.

Jana par kādu parakstītu vēstuli un reakciju uz to. Ervīns par kādu svēto no Aušvices. Valters iekrāso drūmu nākotni ar iespēju uzrauties uz kādu no topošajiem IT speciem. Mr Serge blogā labs apskats par kalkulatora un tālruņa ciparnīcu atšķirīgumu.

Nobeigumā derīgs padoms kungiem- lai lieki nekarātos apkārt, noderēs kāds rullītis skoča (līmlenta, ne dzēriens).