patalogy_0.JPG

Oriģinālnosaukums: Pathology
Valsts:
ASV
Žanrs: Spriedzes/Krimināla/Šausmu
Lomās: Milo Ventimiglia, Michael Weston, Alyssa Milano
Režisors: Marc Schoelermann
Gads: 2008

Par filmu-

Grupa jaunu medicīnas studentu uzsākuši savstarpēju spēli- viens nogalina, bet pārējie atmin nāves cēloni. Filigrānāk nogalināsi un tas nozīmē, ka spēle būs interesantāka. Tikai, kas notiek ja spēle par daudz ienāk arī reālajā dzīvē…

Pretīgi interesanta filma. Pretīga, tāpēc, ka pilns ar līķiem, patologanatomu darbību un seksu morgā, bet interesanta tāpēc, ka filmā savs azartiņš ir.

Arī skatītājiem, tāpat kā galvenajam varonim, ir azarts piedalīties šajā spēlē, lai gan nojauta ir ar ko tas viss var beigties. Vai tā būtu vienkārša dakterīšu izklaide? Vai arī vēlme padarīt savu līķu piesātināto darbu mazliet interesantāku? Varbūt viņiem pašiem filmā bija interesanti minēt nāves cēloņus, bet skatītājaiem maz kā no tā tika- lielāks uzsvars bija uz trako dakterīšu izdarībām- upuru meklēšana, narkotikas, sekss ar mironīšiem fonā. Ja ir randiņš ar topošo vai esošo dakteri, tad var apmeklēt šo filmu, pārējiem jāņem vērā, ka šī laikam nebūs īsti randiņfilma.

It kā filmas gaita un finišs ir diezgan paredzami, bet tas netraucēja skatīt kā spēlei tiek mainīti noteikumi un spēlētāju skaits uz laukuma. Arī beigas bija ieturētas tādā pat stilā kā filma- pretīgi un interesanti. Vienīgi pēc filmas noskatīšanās rodas sajūta, ka tur tomēr kaut kas pietrūkst, tīri vai izskatās, ka kāds gabals no filmas tika izoperēts, jo pāris vietās tīri vai prasījās vēl kādu brīdi pašausmināties, padomāt vai vienkārši tāpat pavērot kā viņiem tur iet. Ja kuņģa saturs nepretojas gravitācijai, tad var skatīties- sanāk tīri interesanta filma.

Šīs, kā arī citu filmu vērtējumi ir atrodami kino sadaļā.

patalogy_1.JPG patalogy_2.JPG patalogy_3.JPG patalogy_4.JPG patalogy_5.JPG patalogy_6.JPG