Oriģinālnosaukums: The Hunt
Valsts: ASV
Žanrs: Spriedzes/ Grāvējs
Režisors: Craig Zobel
Lomās: Betty Gilpin, Hilary Swank, Ike Barinholtz, Ethan Suplee, Emma Roberts Gads: 2020

Par filmu-
Grupa cilvēku pamostas kādā nomaļā meža malā- viņi viens otru nepazīst un nesaprot, kur atrodas. Drīz vien atskan šāvieni un cilvēki saprot- viņi ir mērķis. Medības ir sākušās.

It kā jau varētu teikt, ka ir viena laba filma par cilvēku medībām un ar to varētu pietikt. Es te domāju ”Grūto mērķi” ar ŽKVD galvenajā lomā. Un nez vai vajag tagad skatīties kādu nebūt vāju uzlējumu par šo pašu tēmu. Tāpat šī (jaunā filma) nekā svaiga neparādīs. Nu, apmēram tā mana skeptiskā oža mēģināja mani atrunāt pirms filmas skatīšanās (kā parasti!). Labi, ka nepaklausīju (kā parasti!).

Vienpadsmit cilvēki pamostas kādā meža nostūrī- viņi viens otru nepazīst un nesaprot, kur atrodas. Pļavas vidū ir liela kaste un pie tās atstutēts lauznis. Atverot kasti viņi tiek pie dažādiem ieročiem. Tik izvēlei nav daudz laika- no kādas attālas vietas atskan šāvieni un cilvēki saprot, ka medības ir sākušās un medījums ir viņi.

Kā izrādās- cilvēkmedību žanrs ar ”Grūto mērķi” nav beidzies. Tas ļoti glīti turpinās ar ”Medībām”. Pat vairāk nekā glīti. Tam ir savs stils, savs šarms un savs melnais humors ar pamatīgu liekumu uz trešņaka pusi, kur gaļas un zarnu kokteilim labi piemeklēts fons, doma un izpildījums. Viss ir ļoti prātīgi dozēts un rezultāts izklaidējoši patīkams.

Vienīgais mans mulsums ir pret Kristelas lomas atveidotāju- visi aktieri bija tik precīzi, tik dabiski un iederīgi, ka Kristela kaut kā mazliet leca laukā. It kā aukstasinīga un prasmīga maita, bet tajā pat laikā grimases un kustības tādas samocītas. Tā īsti nevar saprast vai viņai nesanāk vai arī viņai tā ir jānotēlo. Pārējiem sanāca ļoti labi- dažiem tā loma bija ļoti īsa, bet sanāca ļoti labi (piemēram, puika uz mīnas).

Ja kādam patīk traka filma ar traku izpildījumu un humoru, un tajā pat laikā nav alerģija pret nāves 50 nokrāsām, tad filma ir ieteicama. Ļoti! Īpaši garām nelaist ieteiktu žanra cienītājiem.

Filmas vērtējums: 9/10
Citu filmu vērtējumi ir atrodami kino sadaļā.