Pašapkalpošanās kases lielveikalos ir labākais, kas tur ir- ērti un vienkārši apmaksā savus pirkumus un nav ne rindā jāstāv (ar retiem un īsiem izņēmumiem) ne jālūr kasierim uz nagiem.
Rinda vispār ir kaitīgākais mirklis dzīvē- nekad nezini vai tā kustēsies ātri, vai kasiere skries meklēs kādus nebūt svītrkodus vai tantuki un onkulīši neizdomās pastrīdēties. Spiežas virsū it kā vietas nebūtu, uzplijas ar savām atlaižu kartēm….brr. Tāpēc vienmēr lielveikalos izmantoju pašapkalpošanās kases.

Šodien bija izņēmums- skaidra nauda maku uzpūtusi kā krupi, tāpēc, redzot tik divus cilvēkus rindā, devos maka uzpūtumu mazināt uz parasto kasi.
Pienākot manai kārtai, no aizmugures puses sparīgi priekšā cenšas pielīst pavecāks tantuks- viņai, redz, viena avīze. Būšot ātra.
Nebija jau tā, ka man būtu žēl palaist cilvēku sev pa priekšu. Ne reizi vien tā ir darīts. Tik šoreiz pieklājīgi norādīju, ka ir brīva gan info kase, gan vairākas (gandrīz visas) kases pašapkalpošanas kasēs. Tur var bez priekšā līšanas visu ātri un glīti nokārtot. Un galu galā- aiz manis ar bija tikai viena kundze.
Dabūju savā virzienā dažādas norādes pa vecumu un vēl ieteikumus nebūt tik nervozam. Skaidrs, kundze bija izgājusi ”medībās”, tāpēc darīju to, ko šādās situācijās jādara- pagriezu muguru un klusēju. Un nospriedu, ka labāk pieturēties pie ierastajām pašapkalpošanas kasēm.

Nobeigumā viens video no Urālu pelmeņiem par tēmu: