Veidojot šo apskatu, pamanīju, ka te ir pārāk daudz aizmigušu blogu, kuros pēdējais ieraksts ir iepriekšējā gada sākumā. Sākumā bija doma, ka ņemšu ārā tos, kuri guļ vismaz gadu, bet tagad liekas, ka nav vērts gaidīt. Parasti jau uz gada beigām vai gada sākumu pamostās.

Te vispār iederētos jautājums- kāpēc cilvēki aiz sevis nenokopj savu virtuālo vidi?

Bet tas lai paliek uz pašu nenokopēju sirdsapziņas. Mēs paskatīsimies uz tiem, kuri kopj savu virtualitāti. Daļa no tiem pat apkopota blogu topa topā (te būs Kristapa un Arta raksti)

Un virtualitātes kopēju apskatu sākam ar grāmatām.

Un sākam ar virtualitātes nonākšanu realitātē- grāmatnīcās dažas grāmatas tiek izdaiļotas ar kvalitātes emblēmu ”Grāmatu blogeri iesaka”.

Ilze šajā nedēļā raksta par grāmatu Alu sievietes nekļūst resnas. Andris izlasīja Ziemassvētku dāvanu The Hotel New Hempshire. Inta šīs nedēļas izceļamā lasāmviela Prince of Throns. Doronike mūs iepazīstina ar aizgājušā gada nogales grāmatu jaunumiem. Didzis apraksta Aunus un ārstus. Domgraudu blogā par grāmatu Nūdeļu blūzs. Mairita par grāmatu Tīrs. Kurpjukastes blogā interesantas lasāmvielas apskats- Akmens kļavas. Lasītāja par grāmatu Melnā kaste. Spīgana par Murakami Bezkrāsu Cukuru Tadzaki. Elzas blogā par Simukas Sniegbaltītes triloģiju.

Ja kādu interesē sabiedriskā transporta biļešu cenu celšanas iemesli, tad emuars.lv blogā var atrast veselus sešus.

Pēdējā laikā skatos, ka blogārē figurē daudz jautājumu. Droši vien būs jāuztaisa jautājumu rindkopa.

Un ko tad jautā šajā nedēļā:

Kalpotājs blogā 15 jautājumi (un atbildes) par auglības atpazīšanas metodi. Marketingafans blogā par vugdiņu un vidiņu. Pieraksti blogā par aizdomīgo policijas interesi. Lidas blogā rakstam Kur sievietēm nav vietas, it kā nav jautājuma zīmes, bet tomēr pielikšu to tepat.

Kamēr vienā blogā ir domas par reliģiju un preses brīvību, tikmēr citā par un ap Charlie Hebdo.

No skatītājiem šajā nedēļā ir sekojoši raksti: Kazhe raksta par filmu The Informant. Ģirts par Bērtona filmu Lielās acis. Kinokults, gaidot Blackhat, apkopojis labākās hakerfilmas. Sintētikas blogā par filmu White bird in a blizzard. Happynorrales blogā 2014.gada seriālu apkopojums. Tējtasīte par Zelta globusu un sarkano paklāju.

Anetes blogā par teātra izrādi Balle būs.

Ja jūs ņemat aktīvu dalību dažādās loterijās, tad der iepazīties ar citu pieredzi. Arī, ja uzkrājat naudu zeķē vai kādā citā drēbē, tad var palasīt kā jūsu ietaupījumi zaudēja 1/6 no vērtības.

Vēl der iepazīties ar somu jauno taktikas konceptu. Vai arī sagatavoties izstaigāt Stūra māju (jebšu kā tagad to dēvēs- Tetera namu) virtuālā ekskursijā.

Ja gadienā domājiet izstaigāties tālāk, tad var pamēģināt aizbraukt uz Kanārijām, tāpat kā Una un bloga Topi vesels autore.
Var arī palasīt Sandras pārdomas par Omānas ceļojumu. Vai aplūkot Zaigar blogā 2014.gada kopsavilkumu. Pēteris ar Daci turpina apceļot Ameriku- šoreiz Nevada. Hmroads blogā tēja ar stāstu. Zane raksta par 3 ūdenskritumiem un 5 automašīnām. Ofēlija stāsta par neparastajiem Ziemassvētkiem.

Ceļotāju rindkopu var nobeigt ar rakstu par veloceļošanas izaicinājumiem un pārbaudījumiem.

Pirms došanās pusdienu pauzē, der palasīt par skriešanas īpašajiem mirkļiem un seksuālo revolūciju boļseviku gaumē.

Tagad pie ēšanas.

Sāksim ar putnu restorānu, sniega miltiem un Lielvārdes IPA.

Turpināsim ar baltās šokolādes un pekanreiksu cepumiem no Lindas virtuves. Meklejot priekus blogā variācija par šokolādes desu. Oreman par biezpiena sacepumu keto gaumē. Lalītes blogā gardie mafini un Zitinas blogā jogurta mafini ar persikiem.
Lai nebūtu tikai saldais, tad Ivetai raksts par krāsnī ceptu foreli.

Uz beigām pataupīju saldo- Vārdotājas latviešu valodas stundu par s vai zlietošanu pirms dams ts.

Tā kā ārā turpinās ziema un tai plussmīnuss atbilsoši laikapstākļi, tad runājot Kaspara vārdiem- lēnāk pa ceļiem, draudziņi.

Tas arī viss, tiekamies nākamnedēļ.