Oriģinālnosaukums: Night in Paradise/ Nagwonui bam
Valsts: Dienvidkoreja
Žanrs: Drāma
Režisors: Park Hoon-yung
Lomās: Uhm Tae-goo, Jeon Yeo-been, Cha Seung-won, Lee Ki-young, Park Ho-san, Cho Dong-in
Gads: 2020

Par filmu
Taego ir gangsteris Jana klanā. Viņš ir klana vadītāja labā roka- ļoti spējīgs un labi ieredzēts. Nelaimes gadījumā iet bojā viņa māsa ar meitiņu. Ir skaidrs, ka tas ir konkurējošā klana roku darbs, tāpēc Taego ir gatavs atriebībai. Kuru viņš arī spīdoši veic. Tagad viņam ir jāpaslēpjas klusā nostūrī, kamēr norimst viss haoss. Diemžēl dzīve klusajā nostūrī ilgi nesanāk klusa- gangsteri ir gatavi atmaksāt atriebībai ar atriebību.

Šo filmu izvēlējos ar domu, ka būs traki dinamisks korejiešu sitamgabals, kurā atriebības karuselī tiks ierauta ja ne visa valsts, tad pamatīgs skaits melnajos uzvalkos tērptie gan. Īsti nepiepildījās cerības. Proti, melnie uzvalki bija, asinis ar, bet ar to dinamiku sanāca piebremzēt.

Pirmā puse filmas bija tāda lēni ievelkoša un mazasiņaina. Vairāk par to, ka Taego salā apcer savu nākotni un viņa namamāte slīgst depresijā. Pamazām lietas iegāja īstajās sliedēs un nu jau varēja nojaust, ka turpinājums būs labs. Bija, bet tikai epizodiski. Atkal jau īss uzplaiksnījums un tālāk dzeršana, ēšana un sapņošana ar cigareti tumšā naktī. Beigās gan sanāca kāda nebūt klope, bet tas bija īsi, lai arī efekts bija jūtams.

Protams, nav jau tā, ka es no filmas gaidīju tikai asiņainas klopes (tās te bija gana daudz). Man derēja arī dramatiskas notis. Arī romantiskas. Šobrīd gan izskatījās, ka pati filma tā arī nevarēja saprast, kas tā ir- drāma, romantika, grāvējs vai mēģinājums sakokteilēt visu ko no visa kā. Jā, var taisīt kokteili, bet šoreiz tas pārāk bieži tika atjaukts ar liekām pauzēm un neveiklām pārejām. Likās, ka bez tā visa būtu tīri labs skatāmgabals. Šoreiz, diemžēl, jāiztiek ar vienkāršu laikkavēkli- skatīties var, bet izvirzīt augstas prasības nevajadzētu.

Filmas vērtējums: 6/10
Citu filmu un seriālu vērtējumi ir atrodami kino sadaļā.