Oriģinālnosaukums: Prodigy
Valsts: ASV
Žanrs: Trilleris/ Drāma/ Zinātniskā fantastika
Režisori: Alex Haughey, Brian Vidal
Lomās: Richard Neil, Savannah Liles, Jolene Andersen, Emilio Palame
Gads: 2017

Par filmu-
Psihologs Džimijs Fonda strādā ar grūti audzināmiem bērniem. Kādu dienu viņš saņem uzaicinājumu izmeklēt kādu pacienti. Neiepazinies ar lietas materiāliem, viņš piekrīt. Tikai ierodoties stingri apsargātā iestādē un ieraugot pacienti, viņš saprot, kas viņu sagaida.

Maza meitenīte no kuras baidās līdz zobiem bruņoti karavīri un speciālie aģenti, tāpēc piesējuši, pieķēdējuši un vēl masku uzlikuši. Un kāds psihologs ar klasisku pieeju un svaigu skatu uz dzīvi. It kā intriģējoši un tajā pat laikā ļoti paredzami. Cerēju vairāk uz pirmo un mazāk otrā.

Džimijs Fonda saņēma no savas universitātes laika paziņas Olīvijas, kas tagad strādā FIB, slepenus materiālus par kādu īpašu bērnu un gaida no viņa, kā psihologa, kādu vērtējumu. Jo Olīvijai ir jāizšķir šī bērna nākotne. Neiepazinies ar materiāliem, Fonda piekrīt veikt pārrunas ar meiteni.
Un tikai ierodoties īpaši apsargātā un aprīkotā iestādē, viņš sāk apjaust lietas nopietnību.
Ieradies pārrunu telpā viņš saņem instrukciju- nekādā gadījumā neatsiet meitenei rokas un trauksmes gadījumā gulties uz grīdas.
Fonda priekšā tagad ir grūts uzdevums- saprast vai paciente ir visas sabiedrības drauds vai tikai maza un ļoti apdāvināta meitene.

Filmas laikā vairākkārt bija redzams, ka aktieri netika ar savu darbu galā. Un viss fons bija tāds nekāds. Pārāk pliekans. Tas tik ļoti kaitināja, ka nolēmu uzmeklēt filmas budžetu. Te arī nepatika beidzās- 50000$! Četrās vietās filmētā, daždesmit tūkstošus izmaksājusī un ar pāris aktieriem lomās, filma drīzāk izraisa cieņu par uzdrīkstēšanos un galarezultātu, ne vēlmi kritizēt. Protams, nav jau uzreiz, ka filma un aktieru veikums sāka patikt. Te gan uzreiz piebilde- psihologs Fonda patika. Viņam sanāca. Bet par filmu- to neglāba ziņa par taupīgo budžetu, joprojām tā bija slikti nospēlēta un ar neko nepateikušu seklumu.
Ja kādam ir vēlme pavērot lētu (izpildījuma, ne budžeta ziņā (lai gan- arī budžeta ziņā)) filmu un nebūs žēl nomestā laika, tad droši- 50 taukšķus varēs manīt. Vairāk gan ne.

Filmas vērtējums: 4/10
Citu filmu vērtējumi ir atrodami kino sadaļā.