[su_highlight background=”#e5e3d4″]#3- 30 dienu izaicinājuma raksts[/su_highlight]

Dzin-dzin…. vai jūs ticat dievam?
Dzin-dzin…. kartupeļus vajag?
Dzin-dzin…. Veicam aptauju sakarā ar….
Dzin-dzin….

Viss! Nostiprinās pārliecība, ka durvju zvans daudzdzīvokļu mājā ir pilnīgi lieks veidojums. Pat ne lieks- traucējošs! Es nezinu kā tas uzvedas, kad es neesmu mājās, bet sajūta, ka visi dzindzinātāji ir sarunājuši ierasties vakaros un brīvdienās. Un pārsvarā tad, kad man gribētos atpūsties, gribētos kaut ko svarīgu (un iedziļināties prasošu) padarīt, kad bērnu midzinu… Pēdējais savulaik bija īpaši sāpīgi. Un ja vēl trāpās tāds, kurš uzskata, ka bez sešām reizēm tā nav zvanīšana….

Jā jā, saprotu- vakaros un brīvdienās lielāka iespēja noķert kādu mājās. Bet kāpēc neviens negrib saprast, ka vakaros un brīvdienās cilvēks var gribēt atpūsties no cilvēkiem?!
Kartupeļus es protu pats sagādāt. Kur Dievu meklēt, ar zinu. Aptaujas var mierīgi pārlikt internetā. Brīvos brīžus taču ir patīkamāk pavadīt bez traucējumiem.

Teiksiet, ka zvana poga var noderēt ciemiņiem? Jā, bet mūsdienu sakaru laikā ja kāds domā braukt ciemos, tad, parasti, piesakās- kad, kas būs, cikos būs. Vai atbraucot var piezvanīt pa tālruni- esam klāt, ritini sarkano paklāju. Ja ir domofons, tad jo vairāk durvju zvans ir lieks.

Kam vēl var noderēt?
Kurjeriem? Tiem ir tālruņa numurs un (pārsvarā) sarunāti tikšanās laiki.
Skaitītāju pārbaudes? Tie tagad visi ir viedi un paši sūta datus.

Izskatās, ka tādu nopietnu vajadzību pēc zvana pogas nav… tātad skaidrs- atvienošu zvanam pāris vadiņus, lai paklusē. Varbūt noņemšu visu zvanāmo kasti. Pogu gan pie durvīm atstāšu, lai dzindzinātāji spaida.