Šodien ir laba diena, lai pamodinātu blogāres apskatus. Lai arī neviens neraudāja un neprasīja, tomēr nolēmu mazliet pamudināt uz vietējo blogu palasīšanu.

Un jāsāk ar kārtības ieviešanu Latvijas labāko blogu sarakstā. Man RSS lasītājā ir 385 blogi. Tas bija maksimums, ko izdevās savākt. Arī manā blogu sarakstā bija tāds skaits. Pēc tam pamazām atmetu neaktīvos. Līdz šodienai bija 134 blogi. Pēc šodienas revīzijas palika 78. Daži izdzēsušies, daži neraksta jau pāris gadus, vēl daži aizgājuši pa antiņduru taku…
Sen atpakaļ bija populārs sauklis- blogi mirst! Varbūt, ka tagad tas (sauklis) jāatdzīvina? Varētu rakstus cept un komentāros strīdēties…

Gribēju jau šos apskatus atdzīvināt nedēļu agrāk, bet nospriedu, ka jāļauj ļaudīm iešūpoties pēc Jaungada sagaidīšanas un pirmo rakstienu palaist ar divu nedēļu rakstu vākumu. Redzēs, kā rakstītājiem ies un ko pa nedēļu sastrādās. Negribētos jau apskatīt katru nedēļu vienus un tos pašus dažus aktīvākos.

Nu, tad aiziet!

Tā kā gadu mija ir svītrpavilkšanas laiks, tad gaidīju labu birumu ar gada plāniem, padarīto iepriekšējā gadā, utml. Bet nekā, tik Andra blogā aizvadītā gada putnu liste un Elzas blogā grāmatstatistika par 2021.gadu. Laikam pārējie šos rakstus publicēja gada beigās, ne sākumā.

Vēl par grāmatām runājot- piecos blogos ir grāmatu apskati: Didzis par grāmatu Brīnišķīgā dzīve, Arnis par trim fantāzijas grāmatām, Līva par grāmatu Es gribētu par kaut ko kļūt, Agris par Priekameitām, bārdāmām un naktstauriņu un Maija par Aijas Amoliņas grāmtu par Marisu Jansonu.
Sandra savā blogā aplūko Flobēra grāmatu un patiesības grūto sadzīvi.

Gadu mijas fotostāsti bija Mika blogā (Tokija un Maiji templis) un Ingas blogā (Cēsis).

Andra raksta par novēroto toksiskumu attiecībās no dažu interneta laiku slavenībām. Pagrūddieņa blogā par dzīves izniekošanu.

Par ārpolitiskām norisēm Lolitas un Ritvara blogos- Krieviju mainīs pasaules ”zaļums” un Kazahstānas raisās vaļā no Krievijas. Vēl der palasīt varabungas rakstu par digitālo plaisu. Par Latvijas sociālo un ekonomisko situāciju var palasīt Sarkanakmens rakstā.

Koroņevska bloga rakstā apkopoti materiāli par digitālo mārketingu.

Pierakstu blogā par naudas pelnīšanu youtube.

Raimonds raksta par teātra izrādi Šekspīrs.

Nobeigumā divas receptes no Kristas un Lindas- rulete Mākonītis un nūdeļu zupa ar garnelēm.