Šoreiz esmu nedaudz čaklāks kā iepriekš- raksts ir publicēts trešdien. Attaisnojoties jāsaka, ka visa lielā skice bija gatava jau pirmdien no rīta, bet kaut kā līdz savlaicīgai publicēšanas gatavībai laika un spēka pietrūkst. Jāpiestrādā!

Tā, nedaudz attaisnoju savu neizdarību un esmu gatavs savilkt kopā blogus.

Lasāmais, kā parasti, netrūkst. Visiem vecumiem, visām gaumēm un visiem diviem dzimumiem.

Sāksim šoreiz pārmaiņas pēc ne ar Intu, bet Mairitu un viņas veidoto videorakstu par savu grāmatplauktu. Kā nekā pirmais video un sāk ar klasiku. Tālāk ejam rindas kārtībā: Anda- viņa apraksta Ulubeles pasakas. Ints par slaveno Stīvenu Hokingu. Lasītāja apraksta jaunos un dīvainos. Santai ir veseli divi raksti par Patrika Nesa un Stīvena Kinga grāmatām. Sibilla par fantastikas stāstiem. Aigas raksts par to, ka nāve stiprāka par mīlu. Ilze savukārt par grāmatu Mēnesgaismas simfonija. Tējtasītes blogā par grāmatu Astoņu ziedlapu roze.

Kristīgas noskaņas blogā raksts par kristīgi noskaņotu grāmatu.

Pie grāmatām jāparunā arī par bibliotēku- Valda raksts par LNB novadu dienām.

Turpinām papīra lietas- šoreiz Mr.Serge izsmeļoši izglītojošais raksts par papīra formātiem.

Alus etiķetes taču arī ir papīrs? Tad liekam rindā.

No nopietnajiem šīs nedēļas rakstiem jāpiemin arī jj.rollin blogā par balsošanas brīvību un briesmīgo sapni grafiti.lv blogā. Tā kā pēdējais pieminētais raksts skar Ukrainu un notikumus tur, tad, loģiski, jāpievieno tepat arī Ievas raksts par Ukrainas pievienošanu Eirāzijas savienībai un Jāņa raksts par vārdu pievienoto vērtību. Ritvaram šajā sakarā ir jautājums- ko dara Kremļa roka Latvijā? Kllaimon rakstā par Putina plāniem Ukrainā. Kamzoļa rakstu par sēnēm gribēju likt pie ēšanas, bet pēdējais teikums lika pārdomāt.

Konflikts nav tikai Krievijai ar Ukrainu (vai otrādi), bet arī Izraēla un Gaza nevar deķi sadalīt. Kā viņiem tas kašķis sācies var palasīt laikmetazimes.lv rakstā.

Vēl kašķis ir veloceliņš. Teiksim- Lāčplēša ielā. Un vienam otram autovadītājam kašķis ir arī velosipēdists. Ja uznāk kašķis, tad jāsaka kā Valters- ej tu nahuj ar savu tēju. Laikam ar tādu aicinājumu nevar sēsties pie kulinārijas blogu sarūpētā galda un atsvaram jānoliek Didža aicinājums mīlēt vienam otru.

Tagad varam iet arī pie galda.

Vēl tik pirms tam ēdiens ir jāiemūžina instagramā, kā to sociālo mediju pieklājības ābece saka. Ja nu ikurāt ir vēlme parādīt ēšanas procesu video formātā, tad noderēs blackhalt instrukcijas.

Tā, tagad ēdam. Un šodien menu ir pistāciju pesto un brokoļu krēmzupa. Salātu bārā var pagaršot Lindas piedāvātos krāsaino tomātu salātus un Kikas grilētu cukini salātus. Desertā plūmju svaigkūciņas un mafini.

Teiksiet, ka nav gluži ēdienreize, bet tomēr- vai ir kas kopīgs LMT 4G un vakarēdienam?

Pirms atgriežamies pie varbūt ne tik vienkārši iedalāmiem rakstiem, nedaudz paceļojam. Vai vismaz plānojam paceļot.

Bosforazvaigzne apraksta, kas ir augstu kalnos. Ints un Anete turpina savus ceļojuma stāstus- attiecīgi Aostas ieleja un Londona.

Normis papildina Latvijas apceļojuma katalogu ar Dvietes apkārtni. Una par Francijā pavadīto laiku. Zaigara blogā briest jauns ceļojums- šoreiz uz Balkāniem.

Blogārē vajag (un tādi ir) arī blogatvaļinājumu un blognometni. Jorens saka, ka Latgalei piestāv trīsdiennieks.

Tagad liksim visus rakstus rindiņā- Linda par kristiešiem, liekulību un cilvēkmīlestību. Uzreiz pretī varētu nolikt Ilmāra jautājumu- kam es sekoju? Dejaunkundze apraksta nepieciešamību iemācīties pateikt ”Nē!”. Kazhes blogā par salsu dziļos laukos. Augusts bija ne tikai meteoroloģiski karsts, bet arī crossfiteriem tas bija karsts. Miesnieka blogā par vietējo preci, kas tagad (atkal) tiek aktualizēta. Banderoso blogā par mikrologopēdu. Vilis Kasims par avotu izvēli ziņās. Jakadelai rakstā viesojies vesels cirks.

Un noslēdzam visu ar kino- šoreiz Sergejs mums piedāvā veselus trīs filmrakstus- Sin City, Giver, Deliver Us from Evil. Sintētikas blogā par filmu Mūsu zvaigžņu vaina. Elzas rakstā par filmu Home.

Nē, noslēgsim labāk ar noderīgu jautājumu- kas ir labas kurpes?