gimp

Pagājušajās brīvdienās laukos pļāvu zāli ar trimmeri un pukojos, ka cilvēks Dievam tā īsti nav sanācis. Vajadzēja vismaz vēl kādu pārīti roku. Vai vismaz asti ar pušķīti galā. Tad varētu mierīgāk tikt galā ar tādiem radījumiem kā odi un dunduri. Citādi lāga vēl neesi iejuties vālā, kad no visām pusēm esi sakosts, sadzelts un nopumpojies.

Protams, kāds ieteiks vainu nemeklēt astes trūkumā, bet piemērotāk apģērbties. Piekrītu. Un tajā pļaušanā, gaiņājoties un lamājoties, mēģināju izšķirties, kas būtu labāks- biezais flaneļa krekls ar džinsām (uffff, +26 grādos!), Spaidermena vai Gimpa kostīms (nez, šiem ar ir ufff?)?

spiderman

Pirmais būtu it kā piedienīgāks. Lai gan abi pēdējie manā nostūrī izbrīnu neizsauktu, jo vienkārši kaimiņi ir tālu un sveši reti kad ieklīst (kad apmaldās). Un ir liela varbūtība, ka mani neviens tādu neredzētu.

Un ja arī redzētu! Nu i! Nogrozītu galvu un aizietu. Varbūt pirms tam nofilmētu ko bērniem parādīt vai jūtūbē ielikt. Tas būtu sīkums. Trakāk būtu, ja kaimiņš ar šķelmīgu smaidu atgrieztos arī ģērbies Gimpa kostīmā.

the gimp

P.S.
Vēl arī noderētu mežā ogojot un sēņojot.Nebūtu jādomā par odiem, dunduriem un ērcēm.