Ik pēc desmit nedēļām varu priecāties par blogāres apskata apaļajām jubilejām- šoreiz sešdesmitais. Tādas kā dimanta kāzas. Tik jubilejas prieku bojā RSS lasītājs. Vismaz es uz to gribu novelt vainu. Kamēr es prātoju, ka pārāk maz jaunu rakstu parādās sarakstā, tikmēr izrādās, ka tas sliņķis nevīžo visus atjaunināt. Pavirši izskrienot cauri visiem blogiem sarakstā, manu, ka ir tapuši vēl daži labi, ievērības cienīgi raksti. Pagaidām negribu domāt cik rakstu esmu šādi neizlasījis, bet vairāk jāpadomā- kā turpmāk nepalaist garām. varbūt jāmaina mans digg.com lasītājs pret kaut ko uzticamāku?
Tālāk turpinām ar aizvadītās nedēļas divpadsmitnieka izvilkumu:

Britu seriāli– Ja kāds ir sava nākamā seriāla meklējumos, tad varētu noderēt daži ieteikumi no britu salām.

Rolfu Ekmani pieminot– raksts par izcilu latviešu literatūrzinātnieku un sabiedrisko aktīvistu, kuram bija milzu nopelni latviešu trimdas iekustināšanā un Latvijas neatkarīgas idejas izvēršanā no ieceres līdz realitātei.

Saskaņotie resursi– dažu interneta resursu apkopojums, kuros nav jāmeklē prātīgas, gudras un ticamas ziņas.

Gardākās kotletes– ja nu puncīts prasa kotleti, tad te būs recepte.

15 interesanti citāti no grāmatām – katrā (nu labi- gandrīz) grāmatā ir kāds domugrauds, pērle vai citāts, kas glīti izklausās un labi izsakās. Tik ne vienmēr to ir iespējams atcerēties vai piefiksēt (aizlasās tālāk un atpakaļ vairs nesanāk atnākt). tad nu ir labi, kad kāds ir izrakstījis dažus citātus.

Rafiks nav vainīgs– militāra rakstura raksts par karavīru apmācību no jūtūbes un kara privatizāciju.

Lai cik sāpīgi tas būtu, “Re:Baltica” izplata viltusziņas. Kādēļ?– interesantas lietas ar tiem ziņu pasniegšanas veidiem- kā pasniegsi, tā izskatīsies. Šoreiz- vai ar pupiņām ir nošauts greizi? Komentārus ar skatīt.

Vai “pašvaldību avīzes” ir leģitīms saziņas veids ar iedzīvotājiem vai arī ērts administratīvais resurss, kas turklāt grauj mediju tirgu? – video, kurā apskata virsrakstā uzdoto jautājumu.

Dvēseļu krātuve (Miss Peregrine’s Peculiar Children #3) by Rensoms Rigss– noslēdzošā daļa par mis Peregrīni un viņas neparastā bērnunama neparastajiem iemītniekiem.

Vai tiešām ar liberālismu un demokrātiju ir cauri?– plašs raksts par Kremļa politiku, sieviešu ierobežošanu un sliktajām bankām.

”Oreo” kūka bērna ballītei – ideja mazo un lielo bērnu ballīšu ēdienkartei.

Neprasiet man par akcijām!– raksts par ieguldīšanu un nekļūšanu par finansistu slaucamo objektu.