ushakovNejauši iemaldījos Nila Ušakova mājaslapā. Lapa kā jau lapa. Precīzāk- politiķa lapa kā jau politiķa lapa. Viss ir tā kā tam jābūt. Lai gan mani noteikti mulsinātu, ja manā mājaslapā pretī raudzītos tik daudz manas fotogrāfijas un visur būtu mans vārds, bet es jau neesmu politiķis. Politiķiem tā vajag. It sevišķi, ja vēlēšanas tuvojas.

Vienīgais (Ok, nebija vienīgais. Otrs vienīgais bija hederī esošais uzraksts- NILS), kas mani mulsināja- kontakti.

Kontakti:

Adrese: Rātslaukums 1, LV-1539, Rīga

Telefons: +371 67026100

e-mail: riga@riga.lv

Skaidrs, ka viņš, kā Rīgas mērs, ir sastopams un sazvanāms tur, kur kontakti rāda (darbs tāds). Bet mājaslapa ir privāta (vismaz es nekur nemanīju citas norādes). Vai tad neviens viņam nepateica, ka var piešūt bumbas par administratīvo resursu izmantošanu privātām vajadzībām (vai kaut kā tamlīdzīgi)? Vai arī kādam tas var nepatikt un var sākt piekasīties?

Vai tad nebija vienkāršāk atstāt kādu aizpildāmu kontakta formu (bez domes adresēm, domes tālruņiem un domes epastiem)? Ja tautai ir ko teikt un jautāt, tad var pildīt formu un lieta darīta. Lai gan augšā epasts ir norādīts info@ushakov.lv. Uz to tad arī varētu saņemt aizpildītās kontaktu formas. Ne?

Vienu mirkli iedomājos, ka tas ir kāds Rīgas domes projekts- uztaisīt savam vadītājam mājaslapu, lai, kā teiktu- būtu tautai tuvāks. Galu galā- galviņā ir ”NILS- oficiālā mājas lapa”. Oficiāls, tātad amatpersonas noteikts, izstrādāts, apstiprināts, izdots. Saistīts ar ieņemamo amatu, dienesta stāvokli. Īsāk sakot- oficiāls ir oficiāls.

Nikā- nic.lv saka, ka domēns ushakov.lv pieder fiziskai personai- Svetlanai Savickai (Rīgas Domes deputāte?). Tātad tomēr nav Domes projekts.

Kā jums šķiet, tā, no visām pusēm skatoties- kontaktu sadaļa viņam ir ok vai neok? Kaut ko ieteiku šajā sakarā?