Jau pašā sākumā sapratu, ka mans piekoptais variants ar jaunas lasāmvielas piefiksēšanu īsti labi neģeld, jo visas tās lapiņas, pieraksti tālrunī, uz grāmatzīmēm un kladītes malām vai blociņā, utt nestrādās. Nestrādās tāpēc, ka tas ir pazūdoši. Lapiņas pačib, blociņš aizmirstās mājās, kladīte pierakstās un izmetās…. uz tādu nenoturīgu apstākli kā atmiņa vispār nav vērts paļauties. Tā nu n-tās reizes piefiksējot bibliotēkā, ka šoreiz manā rīcībā kārtējo reizi ir tikai saraksts ar nobelu (tas, kas atrodas blogā) un nenoturīgais apstāklis atmiņa, tad saproti- kaut kas šajā piefiksēšanas procesā ir jāmaina.

Nolēmu iet vienkāršāko ceļu un veltīt vienu lappusi blogā šādam sarakstam. Tāpat 98,5% no lasāmā piefiksēšanas notiek pie datora un līdz ar to arī varēs uzreiz pievienot sarakstam.

Šādi varu kaut kā nodrošināties, ka saraksts man būs pieejamāks un nepazūdošāks. Tālrunis it kā vienmēr ir līdzi un būs kur iemest aci meklējot grāmatas bibliotēkā. Vai arī varēšu izmantot bibliotēkas datorus.

Tikai piebildīšu- tas nav gluži lasāmais saraksts, pie kura pieturēties un kuru pildīt. Tas ir tikai savai (jā- un arī citu) zināšanai, ka sarakstā esošās grāmatas kādā brīdī likušās izlasīšanas vērtas. Un, kas zina- varbūt sanāks arī izlasīt.

P.S.
Kā jau tajā lasāmajā lapā minēju- droši var man teikt, ko iekļaut vēl, ko izņemt ārā, kas nav interesanta, kas būs vilšanās, kas nav pareizi, utt.