Skatos, ka pēdējā laikā bieži parādās kādi teksti par vīriešu slikto gaumi- zeķu valkāšanu sandalēs vai iešļūcenēs. Laikam pie vainas siltais laiks, ka tādi skati ir biežāk manāmi. Nezinu cik tas aktuāli ir vispār vai tieši pēdējā laikā, neesmu tam īpaši pievērsis uzmanību. Laikam tāpēc, ka pats tādu kombināciju neatļaujos un uz vīriešu kājām neskatos.

Tā vietā es pamanu sieviešu kļūdas- acīs krīt ļoti daudzu (pieļausim domu, ka daudz vairāk par zeķotām vīriešu sandalēm) sieviešu vēlme demonstrēt savu apakšveļu. Precīzāk- krūšturus.

Man nekas nav pret krūšturiem. Tieši pretēji- tas ir burvīgs apģērba gabals, kas pie pareizas valkāšanas izdaiļo sievieti. Uzsvēršu- pie pareizas.

Tagad, siltā laikā, sievietes velkā dažādus t-kreklus un topiņus, kuru forma atsedz plecus un mugurpusi. Un tur savukārt, ir manāmas dažādas krūštura detaļas. Lielākoties visu skatieniem atklājas ļifona siksniņas. Vienkāršas veļas ļifona siksniņas. Pat ne kruzuļoti acu siekalošanos raisoši krūšturi, bet ikdienas veļa. Labai veļai, manuprāt, vispār ir jābūt neredzamai.

Es vēl saprastu mazu meitenīšu grēkošanu šajā jautājumā, bet nē- arī pieaugušas sievietes visu skatieniem atklāj savu apakšveļu. Tiešām viņām nepiezogas neērtums vai tāda kā lētuma piegarša? Es nezinu, varbūt pārāk kritiski uz to skatos, bet es nevaru ikdienišķā situācijā nopietni uztvert sievieti, kurai es redzu visus apģērba gabalus.

Atkārtošos- man nekas nav pret krūšturiem. Ja kāda maza lencītes daļa paspraukusies no apģērba, tas ir fifīgi. Seksīgi! Arī mazliet caurspīdīga blūzīte ir fifīgi. Mazliet un nejauši. Vairāk nevajag. Tas fifīgumam pietiek pat ar uzviju.

Nevajag nekādus fitnesa maikas, kur visā garumā ir redzamas krūšturu lences. Nevajag nekādas vasaras kleitas, kuru plecu lencītēm paralēli redzamas arī krūšturu lencītes. Pat ne pieskaņotās krāsās. Pat ne caurspīdīgas (ok, uz pēdējo vēl varētu pievērt acis). Tas ir vulgāri. Tas ir lēti. Tas ir nepieklājīgi. Un tas ir bezgaumīgi. Te pat nekādas zeķes sandalēs nestāv klāt.

Ja nu ikurāt ir vēlme valkāt tieši tādu virsapģērbu, tad ir jāpiemeklē krūšturis bez lencītēm. Ja neizdodas apslēpt apakšveļu, tad ir jāmeklē cits apģērbs. Bet neticēšu, ka nav iespējams pieskaņot apakšveļu apģērbam- lai nu kas, bet sieviešu veļa ir viena grandioza padarīšana, kuru valkātāja var sev pieskaņot tik labi redzamu, cik arī neredzamu. Ikdienā, uz ielas, veikalā un darbā ir labāk, lai veļa nav redzama. Nemaz!