Oriģinālnosaukums: Narcos
Valsts: ASV
Žanrs: Drāma/ Krimināla
Lomās: Wagner Moura, Maurice Compte, Boyd Holbrook, Pedro Pascal, Joanna Christie
Gads: 2015-

Par seriālu-
Pablo Eskobara dzīve un kļūšana par varenāko Kolumbijas narkobaronu.

Netflix nule izlaidis savu kārtējo labo laika pavadīšanas līdzekli- seriāls par narkotikām, varu, korupciju, cīņu un līķiem. Apmēram tā izskatās pirmās divas sērijas, kuras es paguvu noskatīties un jau uzreiz nolēmu savā sajūsmā dalīties ar citiem. Seriāls burtiski ievelk to gadu atmosfērā, uzrunā ar savu pasniegšanas veidu (stāstot un rādot) un intriģē ar veco un labo ”un kas būs tālāk?”

Supervaroņu un krāšņu kaujas skatu nav, toties ir sekss, narkotikas un vienkāršs šāviens ģīmī. Un vienalga, kuram iešauj- policistam, sievietei, šestakam vai savam kompadrem. Cīņa par naudu un varu ir skarba un nesaudzējoša. Kā nekā kokaīna ražošana nespēj tikt līdzi pieprasījumam pēc tā. Un kur ir pieprasījums, tur ir nauda. Liela nauda. Tik liela, ka ASV nolemj sākt cīnīties un sūta uz Kolumbiju savu centīgāko narkotiku apkarotāju.

Skaidrs, ka medusmaize viņu tur negaida, bet izskatās, ka neviens negrib piekāpties, tāpēc visas pirmās sezonas desmit sērijas solās būt spraigas un līķu pilnas.

Skatītājiem ir iespēja jau pirmajā sērija iepazīt slaveno Pablo Eskobaru un redzēt kā viņš no parasta kontrabandista kļūst par milzīga narkotiku karteļa vadītāju. Pie tam tas viss notiek ļoti ātri, brutāli un līdz smieklīgumam vienkārši. Bet- tādi bija laiki.