Šis raksts laikam vairāk atgādinās tādu kā lūgumu- lūdzu, palīdziet man papildināt manu rss lasītāju ar kādu paprāvu skaitu blogu.

Kādu laiku atpakaļ nolēmu cītīgāk izmantot google RSS lasītāju, lai papildinātu to ar Latvijas blogāres darboņiem. Saliku 25 blogus un pamazām nāk apskaidrība, ka ar to ir pa īsu.

Nav jau tā, ka man ir pārāk daudz laika, ko veltīt lasīšanai. Nē, viss apstāklis slēpjas tajā, ka no visa kvarta beigās paliek pāris raksti pa nedēļu ko es izlasu. Lasītājā kopā sanāk nedaudz vairāk par šiem pāris rakstiem, bet gala beigās ejot cauri, daži tiek atzīmēti kā izlasīti (nepiesaistīja virsraksts, lai izlasītu līdz galam), daži ir ar nepilnu RSS (laikam tikai pāris reizes esmu spiedis uz šādiem tekstiem- kaut kā nevaru sev pārkāpt pāri un rast interesi uzspiest uz šo apgriezto RSS) no kuriem laikam tuvākajās dienās atvadīšos, daži raksti tiek pārtraukti pusceļā… Njā, laikam esmu izlepis, bet pieļauju domu, ka tā ir vairākiem- informācija ir pietiekoši daudz un ja ir iespēja izvēlēties, tad labāk ņemt to, ko organisms prasa konkrētajā brīdī :)

Visa augstākminētā rezultātā es labprāt papildinātu savu RSS lasītāju vēl ar vismaz 25 blogiem un būtu ļoti priecīgs, ja kāds/a man varētu ieteikt kādu blogu (nav nozīmes- savu, sievas vai pilnīgi svešu).

Atceros, ka pirms pāris gadiem, kad es vēl tikko sāku pildīt sava bloga saturu, tad ik pa brīdim šur tur blogos varēja manīt kādu mazu rakstu, kur tika pieminēts par RSS papildināšanu ar tādiem un šādiem blogiem. Tagad tas laikam nevienam nav aktuāli (vai arī tas skaitās sliktais tonis), jo nevar manīt kādu labu ieteikumu kļūt par viena vai otra bloga pastāvīgo lasītāju.

Protams, var filtrēt cauri nekur.lv piedāvājumu, bet tā kā līdz šim tas nav sanācis (nelaba nojauta saka, kas tas var noēst mežonīgi daudz laika), tad nedomāju, ka vēlāk sanāks.

Ja kādam ir labs saraksts, ar kuru nav žēl padalīties, vai metode, kā atrast labu papildinājumu bloga sarakstam, vai vienkārši ir zināms kāds labs blogs (vai blogam līdzīgs), tad būšu pateicīgs. Cerams arī vēl kādam noderētu kāds svaigs jaunums RSS lasītājam.