Vienā jaukā dienā tika nolemtas laukos likvidēt lauku īpašumā malkas šķūnīti. Taisnības labad gan jāsaka, ka tas jau bija pašlikvidējies un veiksmīgi tēloja no sevis horizontālo šķūnīti. Tad nu kādā citā jaukā dienā tika sākta demontāža un jau pēc dažām demontažētām dienām šķūnītis bija transformēts jāņuguns izejmateriālos.

Veicot pēdējos novākšanas darbus (ar grābekli nokasīt sīkos atbirumus), tika atrasts viens šaujamais. Ar visu maku. Ja kāds/a var saskatīt kas tas par zvēru, tad droši var komentāros pasviest savu versiju.

Pagaidām tik nav īsta saprašana ko lai ar tādu dara. Iemest kādā netālā dīķī? Aprakt kādā bedrē? Uzdāvināt kādam? Aiznest uz policiju? Pārdot kolekcionāram/entuziastam? Aiznest uz vietējo novadpētniecības muzeju?
Lai gan par pēdējo- nez vai pistole varētu labi sasaukties ar novadpētniecību?

Atdot ar nevienam īsti negribas. Ja nu kāds izdomās to pamiekšķēt petrolejā, pēc tam nokrāsot melnu un doties uz banku baidīt tantes. Vai kinoteātrī tēlot zikovu. Vai vēl kaut ko izprātos. Tad man nāksies ar policijas onkuļiem atkārtot locījumus- nominatīvs, lokatīvs, akuzatīvs… un beigās izolatorā- pasīvs.

Noprotu, ka šobrīd šis priekšmets nav nēsāšanas/glabāšanas atļaujas cienīgs, bet… bet nevar jau zināt vai nevar to novest līdz šaušanai tuvai kondīcijai?
Tāpēc- ja nu kādam ir laba recepte, ko darīt ar šādu, pistolei līdzīgu priekšmetu, tad nekautrējaties- padalieties. Jo, tā īsti negribas ne mētāt apkārt, ne rakt nost.