Pa brīvdienām nedaudz nolēmu pieķerties bloga kosmētiskajam remontam- jau labu laiku atpakaļ pa galvu šaudījās domas un idejas. Pagaidām no visa lielā izdarāmo darbu saraksta (paldies Raitim par padomiem) ir izdarīti vien daži – galvenais no tiem ir tas, ka esmu atjauninājis bloga platformu uz pēdējo versiju. Tā teikt- kļuvu mazliet modernāks.

Nedaudz sakārtojot bloga augšējo daļu, pievienoju arī arhīva sadaļu, lai pats un citi var vienkāršāk aplūkot un varbūt ieraudzīt kādu interesantu rakstu, kas nejauši vai jauši palaists garām.

Pagaidām puspabeigtā izmēģinājuma versijā mēģinu izveidot nelielu bloga kalendāru (blogendāru :)), uz kuru izveidi pamudināja krizdabz.lv raksts par sava bloga jubileju aizmiršanu. Tāpēc mēģināšu izveidot kalendāru ar blogiem un blogeriem nozīmīgiem datumiem (bloga dzimšanas diena, blogera jubileja un vārdadiena ….). Ja pats neatcerēsies, tad vismaz kāds ieraudzīs un atgādinās. Pie reizes mēģināšu ievietot arī ar blogiem saistītus notikumus.

Dzimšanas dienu citiem blogiem noteicu pēc principa- pirmais raksts blogā ir arī dzimšanas diena. Protams, ja pats autors nav teicis savādāk (un man ir izdevies šo teikto sameklēt). Saprotu, ka diezgan bieži var sanākt, ka migrācijas rezultātā no viena bloga (platformas/domēna/subdomēna) uz kādu citu, raksti tiek pārkopēti jaunā variantā ar jauniem datumiem, bet kā nu tas ir redzams tā arī tas tiek attēlots.

Dažiem blogiem jocīgā kārtā nebija atrodama arhīva sadaļa, tad ceru uz kādu norādi no viņu puses. Tāpat arī par dažādiem precizējumiem un labojumiem.

Tā kā blogu un ar blogiem notiekošu pasākumu mums ir ļoti daudz, tad ceru kalendāru piepildīt. Savādāk, ar baltiem pleķiem, no tā būs maza jēga.

Plānoto darbu sarakstu laikam nav vērts drukāt- darāmā ir vairāk kā vajag, tāpēc pamazām un palēnām tiek meklēt un domāts ko un kā lai uzlabo un pielabo. Šobrīd akūtākā vajadzība ir pēc kāda laba spraudņa, kas atsevišķu lapu varētu sadalīt vairākās lapaspusēs. Arī kategorijas (rakstu tēmas) prasās sadalīt un sakārtot smuki pa plauktiņiem, savādāk nelielo bardaku visu laiku nākas vilkt līdzi.

Nu tā, padalījies ar atskaiti esmu un varu likt mazu punktiņu un gaidīt nākamo iedvesu uz bloga kosmētisko remontu.