Vienu brīdi Viasat mani telefoniski apciemoja ik pēc pāris mēnešiem, bet tad, pēc septītā podkāsta, mani laikam izslēdza no viņu datu bāzes. Un bija klusums.
Līdz šodienai. Jo šodien ir mana laimīgā diena- loterijas rezultātā mans tālruņa numurs tika veiksmīgi izlozēts starp tiem laimīgajiem, kuriem Viasat zvanīs.

Laikam šoreiz sanāca visgarākā un visgarlaicīgākā saruna manu necilo podkāstu vēsturē- 36minūtes laiks un saturs gandrīz ne par ko.
Ja nu gadienā kādam ir slinkums visu klausīties, tad te būs īssavilkums:

Tante Lāsma piedāvā Viasat zelta paku par 12,85 mēnesī. Un loterijas izlozētās divas biļetes uz Līvu akvaparku. Tik vien kā jāparaksta līgums uz 24mēnešiem. Un dzīve ies augšup.

Tā kā man no iepriekšējām sarunām prātā bija aizķērusies šāda tāda info par Viasatu, tad mēģināju arī to iepīt sarunā. Gan par līgumsodu, gan par ”dzelžaino un negrozāmo” Viasat mēneša maksu.
Pie reizes iepinu savu putrošanos par iespēju lauzt Viasat līgumu pēc gada, jo tad (it kā) mainīsies nauda (lvl-> eur).

Uz manu argumentu, ka Lattelecom ir tas pats (+/-) piedāvājums tikai cena glītāka (nezinu, varbūt kļūdos), tante mēģināja apelēt pie Lattelekoma sliktās kvalitātes, jo, redz, viņas vecmāmiņai ir graudains Lattelecom televīzijas attēls. Kā teiktu senie latvieši- viva argumentus!
Vēl es te uzbāzos ar to vienpusējo līguma mainīšanu.
Te ir tā saite un te ir tas izvilkums no Viasat mājaslapas:

Viasat līguma noteikumi (spēkā no 19.12.2011.)

9. Līguma noteikumu grozīšana
9.1. Viasat ir tiesības vienpusēji grozīt Līguma noteikumus, tostarp Abonēšanas maksu un Paketes saturu, bet Klientam šādā gadījumā ir tiesības izbeigt Līgumu bez līgumsoda samaksas, ja Klients nepiekrīt Viasat izdarītajiem Klientam nelabvēlīgiem Līguma grozījumiem. Klients rakstveidā paziņo Viasat par Līguma izbeigšanu līdz Līguma grozījumu spēkā stāšanās dienai, nosūtot paziņojumu uz šādu adresi: A/K 73, Rīga, LV-1021. Līguma izbeigšana neatbrīvo Klientu no Subsīdijas kompensēšanas pienākuma atbilstoši Līguma 8.2. punkta noteikumiem.

Dažbrīd likās, ka tante samulsa un tā īsti nemaz nemēģināja mani pārliecināt, ka nu reiz ir tas brīdis, kad man vajag beidzot sākt skatīties TēVē.
Gala beigās draudzīgi šķīrāmies un norunājā, ka tante Lāsma man vairs nezvanīs.