Mēnesis nav riņķī kā Viasat jau klāt. Nezinu pēc kāda principa viņi ņem tos tālruņu numurus kam zvanīt, bet izskatās, ka esmu trāpījies kādā vip apzvanāmo klubiņā- šodien atkal viena tante par katrām varītēm centās nomelnot Lattelecom un paspodrināt savu spalvu. Laikam grib mani paņemt uz izturību (iepriekšējā Viasat saruna ar turpinājumu).

Šoreiz dialogs ir nedaudz virs 11minūtēm. Nekas diži sakarīgs nesanāca (pagrūti koncentrēties sakarīgai sarunai, ja dari ko citu), bet gan jau kādam būs pacietības noklausīties kā tante cenšas.
Tante bija izteikti kareivīga- visu laiku ir tāda sajūta, ka viņa piesolīs man sadot pa purslām, ja es kaut kā mēģināšu ieminēties, ka Lattelecom ir labāks par Viasat.

Viena piebilde- sarunā pavīdēja info par Viasat līgumu. Te ir izvilkums no Viasat mājas lapas
10. Līguma noteikumu grozīšana
10.1. Viasat ir tiesības vienpusējā kārtībā grozīt un papildināt Līguma noteikumus, tajā skaitā Viasat pakalpojumu maksas, bet Klientam šādā gadījumā ir tiesības izbeigt Līgumu, ja Klients nepiekrīt Viasat izdarītajiem Klientam nelabvēlīgiem Līguma grozījumiem, rakstveidā paziņojot par Līguma izbeigšanu Viasat līdz Līguma grozījumu spēkā stāšanās dienai.

Patīkamu klausīšanos un gaidām tantes nākamo zvanu.

[display_podcast]