Šodien man iezvanījās kabatas tālrunis un pēc klausules pacelšanas uzreiz sāka skanēt salda balstiņa, kas vēlējās man kaut ko prezentējot iztīrīt. Dzirdamība vienu brīdi bija tāda nekāda un pāris frāzes tā īsti nesaklausīju, bet nolēmu parunāties, lai gan parasti pēc jautājuma- ”No kurienes jums mans tālruņa numurs?” es atslēdzos. Šoreiz nolēmu taisīt izņēmumu.

Bet uzreiz pēc sarunas sākšanās iedomājos, ka sarunu vajadzētu ierakstīt- ja nu kas interesants uzpeld. Nekas tāāāds interesants neuzpeldēja, bet nolēmu ielikt savu sarunu podkāsta veidā (varbūt ir kāds specapzīmējums šādam audiofailam?). Nav gan pats sākums, bet tas kopējo ainu nebojā.

Sarunas tēma ir par kaut kādiem mazgāšanas-tīrīšanas līdzekļiem, kurus nāks prezentēt man mājās. Doma jau laikam parastā- saprezentē ne pa jokam un beigās piedāvā to brīnumu (putekļu sūcēju?) nopirkt. Tā pa lēto- tikai par pāris tūkstošiem :)

Meitene jau centās un laikam pat bija nedaudz pārsteigta, ka es piekrītu- neticībā pat pārjautā vai man tiešām interesē. Laikam es tā kārtīgi nenotēloju ieinteresēto personu, kura uzmanīgi klausās un pieraksta visādus www.

Ausu pūderēšana nebija ilga- apmēram 4:30.

P.S.
Virsraksts tāds, tāpēc, ka ir pats pirmais podkāsts.

[display_podcast]