Gāju es pa vējaino un pilsētas trokšņiem piesātināto ielu, kad mani sasniedza zvans- meitene no kādas iestādes man laipni apvaicājusies par manu laiku, ņēmās sākt sarunu.

Un saruna izvērsās gana interesanta, jo uzzināju, ka ir tādi pēdu plāksteri, kas tev izsūc visu slikto, ļauno un toksisko, ka vieta pie Tā Kunga labās rokas jau rezervēta (piedod Jēzu, nāksies pabīdīties).

Diemžēl saruna, lai arī īsa- 5min ar astīti, sanāca ļoti sūnaina. Un viss dēļ sliktās ieraksta programmas un pilsētas trokšņiem. Arī vēja. Tāpēc es atvainojos. Bija jau doma nepublicēt, bet pārāk jau interesants produkts gadījās.

Tāpēc veikšu sīku sarunas atstāstu.

Meitene uzsāka sarunu ar jautājumu vai es zinu, ka organismā uzkrājas toksīni no visādiem sliktiem ēdieniem un dzērieniem. Tēloju muļķi un saku- nezinu. Tad nu meitēns ņemas lasīt tekstu no lapas ar Stīvena Kinga cienīgiem epitetiem- toksīni tevi noindēs, pārstās funkcionēt visādi orgāni un novītīs tas, kas var novīst.
Mēģināju viņu pārtraukt ar aicinājumu ķerties uzreiz vērsim pie ragiem. Meitene ķērās- piedāvāja man plāksterus pēdām, kuri visu nakti tur pielipināti, man izvilks toksīnus un visu indi. Uz maniem neticīgajiem jautājumiem- vai tiešām caur pēdu viss arī aizies, meitene atbildēja apstiprinoši un tikai apstiprinoši. Pats redzēšot- plāksteri no rīta būs melni, bet man dvēsele kā dimanta oliņa. Un tas melnums nebūs manu netīro pēdu nopelns.

Pat alkohola kaitīgo ietekmi pa nakti izvilks ka nemetas- ne pohu, ne promiļu. Tā kā man neticība ieņēma aizsargpozu, tad teicos pameklēt internetā plašāku informāciju. No ticamiem avotiem. Kā nekā meitene teica, ka viss ir zinātniski pierādīts. Tāpēc sarunas beigās palikām pie tā, ka meitēns man uzzvanīs un mēģinās tomēr nopārdod šos detox foot plāksterus par kaut kādiem 19 eiro. 5gab uz mēnesi. Vai testa versiju ar mazāk plāksteriem.

Atzvanīja pēc dažām stundām, bet es viņu sarūgtināju- pateicu, ka nebūs no manis pircējs. Pat ne testa versijai.

Pēc tam apskatījos internetā, ko par šiem plāksteriem saka tīkls. Un sadrūmu- izrādās, ka tā ir masveidīga produkcija ar dažādiem variantiem, nosaukumiem, modifikācijām. Nu īsta paralēlā pasaule par kuru es nebiju informēts. Nekas, tagad esmu. Bet tāpat drūms paliku- tiešām cilvēki šito pērk, liek pie kājām un šādi attīra sevi no toksīniem? Vispār baisi.