Man zvana, tātad es esmu. Un šoreiz manu esību pārbauda Tele2.

Saruna šoreiz bija apmēram 14 minūtes, bet kārtējo reizi ieraksts pārtrūkst sākumposmā. Ko darīt… jāiztiek ar to, kas ir.

Ja sākumu var noklausīties, tad beigas es apstāstīšu: tante man piedāvāja dažādus tarifu variantus (es neparakstījos) līdz beidzot viņa man piedāvāja sešus mēnešus par sarunām nemaksāt vispār. Tik vien maksā, cik internetu patērē (ja pareizi atradu info- 2eur par 100mb). Varu nākt ar abiem numuriem- abiem pusgadu būs haļava. Jautāju- kas būtu pēc tam? Pēc tam skatītos- varbūt būtu smukāki cipari par līdzšinējiem, varbūt vēl kaut kas. Pusgads ir ilgs laiks. Un līgumu parakstītu bez termiņa nosacījumiem.

It kā viss ok. Bet tāpat neparakstījos. Varbūt sarunas laikā nelikās, ka tam ir kāda jēga. Vai arī pēc tā pusgada atgriežoties pie 8eur rēķina nejutīšos kaut ko ieguvis. Vai arī vienkārši domāju, ka esmu uzticams klients, kurš nelēkā apkārt pēc pirmās končas parādīšanas (pēc otrās gan jau palēkātu ar). Nezinu.

Vēl sarunas laikā tante mēģināja mani piekukuļot ar to pusgadu halvas, sakot, ka neviens to šobrīd nepiedāvā. Tikai viņi. Un mans operators ar nepiedāvā un nepiedāvās. Teicos, ka gan jau piedāvās. Vismaz es tā domāju, jo- ko var viens, to var arī cits.

Tāpēc, pēc sarunas, tviterī apjautājos Bitei– vai varot iedot pusgadu haļavu. Tā, lai pārliecinātos, ka manējais opers jau nav švakāks.

Un tad sākās, manuprāt, neizdevusies komunikācija. Vismaz nejutu nekādu ieinteresētību. Likās tik vienkāršs jautājums uz kura varētu atbildēt ar vienkāršu ”mums katrs klients svarīgs”, ”protams, cīnīsimies”, ”gan jau vienotos” blablabla. Bet rezultātā sanāca- ok, tā ir tava izvēle.

Tikai nepārprotiet- nav man augstu prasību un zems piekasīšanās slieksnis. Tāpat neesmu apmācīts pārrunu vešanā un ķīlnieku krīzes likvidēšanā, bet tomēr saprotu, ka nevar vienkaŗši klientam pateikt- ok, dar’ kā zin’. Tas neģeld.

Neatlaidos un mēģināju izspeist vismaz kaut kādu burkānu no Bites. Neizdevās- tik sausi standarta atrakstījieni. Atzīšos- nebiju gaidījis. Laikam sen nebiju sitis klačiņu tviterī ar Biti.

Un tāpat jāatzīstas- pēc šīs tvitera sarakstes kasu pakausi, ka laikam tomēr būtu jāpāriet. Ja jau man viens kaut ko piedāvā, bet otrs pat nepierunā, tad varbūt tā pirmā konča būs garda diezgan. Vismaz par ietaupīto pusgada rēķinu summu varēšu nopirkt meitai planšeti. Turpat, pie Tele2.

Jā, un vēl- Tele2 runātāji- mazs ieteikums- necenšaties veikt sākumā tik sarežģītu un garlaicīgu aptauju. Samaziniet vai sākat uzreiz ar bombu. Būs cita aršana. Operatoru varat noteikt pirms zvana. Tarifus varat uzminēt. Pārējais jau sarunas gaitā.