Laikā, kad moderni ir pazākāt Solvitu Āboltiņu, es tomēr atraušos no kolektīva un pamēģināšu aprunāt citu politiķi- topošo veselības ministru Belēviču.

Nezinu kā pārējie, bet es no politiķiem, kuri ir tviterī, gaidu kādu saturīgu tvītu. Vēlams vairākus. Tā, lai varētu redzēt viņa domas, viedokli. Varbūt kādā brīdī es to varētu pat papildināt ar savu. Kazi, iznāktu maza diskusija. Kazi, domas par šo politiķi man kļūtu gaišas.

Ko dara Belēvičs? Pareizi- visu laiku spamo bildītes (internetā sazvejotas, ne paša taisītas). Mājiņas, kājiņas, putniņi, zvēriņi… pagaidām neesmu matījis pupubildes… Un es nedomāju, ka ”spamo” šoreiz ir par skarbu teikt.

Ja citi politiķi (ok- daži) vismaz cenšas parādīt, ka seko kādiem notikumiem un izsaka viedokli, tad Belēvičs palaiž kārtējo bilžuku. Nezinu, man tas galīgi nešķiet valstvīra cienīgi. Pat otrādāk.

Un īpaši otrādāk man šķiet šī bilžuku likšana pagājušā gadā notikušās Zolitūdes traģēdijas laikā. Viss tviteris elpu aizturējis un asaras birdinot seko līdzi notikumiem Zolitūdes Maxima lielveikala sagrūšanā, bet Belēvičs… Belēvičs ieliek bilžuku. I ne vienu vien. Pat bots tā neuzvestos.

Zemāk esošajā ekrānšāviņā var redzēt ko Belēvičs tvītoja.

Ja nepatīk mans attēls, tad paši varam atvērt advancēto tvitera meklētāju un ierakstot lietotāju un konkrētos datumus redzēt, ko un cikos katrs teicis.

Piebildīšu, ka LSM tviterī paziņoja par traģēdiju 18:33. Tvnet un Delfi vēl ātrāk- attiecīgi 18:31 un 18:21. Nepamanīt nevarēja.

Bet kā meklētāja rezultātā redzams- Belēvičam 18:56 ir tvīts par kastrētu runci, kam seko bilžuki, bilžuki, bilžuki…

Ministrs, saki?

belevics2