davana

Tā kā dāvanas man tika pasniegtas vairāk vai mazāk publiski, tad arī Izmantošu iespēju pateikties tikpat vairāk vai mazāk publiski- paldies Asmo par Umberto Eko ”Fuko svārsts”, Sisyphus par Albēra Kamī ”Piezīmju grāmatiņa” un Spīganai par centību noturēt mani pie bērnu grāmatām ar Nārnijas hronikām. Liels paldies un apsolu visas trīs dāvanas izlasīt līdz 2014.gada Ziemassvētkiem!

Gadījumā, ja kāds vai kāda, kuru es nepamanīju, vēl mani apdāvināja, tad atvainojos par savu slikto meklēšanu zem grāmatu eglītes un saku tikpat lielu paldies. Tagad man mazliet bailīgi palika- ja nu mani pagājušā gadā arī kāds atnesa dāvanu, bet tā joprojām nepamanīta sēž zem eglītes? Tad nu vienīgi atliek ar nožēlas pilnu ģīmi teikt- piedodiet un centīšos laboties.

Pēc dāvanu saņemšanas mazliet jau žēl palika, ka pretī nevienam neko neuzdāvināju. Vienkārši es nebiju gatavs, ka mani ņems pulciņā. Tā kā es sevi nepieskaitu pie grāmatu blogeriem, tāpēc šajās Ziemassvētku apdāvināšanās nepiedalos (laikam ir jāsaka ”nepiedalījos”, jo nākamgad būs vien man jāpamēģina ar sarūpēt dāvanas). Lai gan ar interesi izlasu tos dāvanu sarakstus ko katrs ir sagatavojis- ir interesanti paskatīties ko kurš kuram ir piemeklējis un vai, manuprāt, dāvana ir riktīgā.

Priecājos ne tikai par savām dāvanām, bet arī par grāmatu blogeru iedibināto Ziemassvētku tradīciju- ir patīkami ne tikai pašam saņemt, bet arī skatīties kā citi priecājas saņemot un dāvinājot.
Mēģināšu uz nākamiem Ziemassvētkiem laboties un sagatavot no savas puses arī kādu maisiņu, ko Ziemassvētku vecītim nodot tālāk saņēmējiem.