Šogad biju čakls un jau laicīgi uzrakstīju sarakstu ar sev interesējošām grāmatām, lai neapjuktu un kaut ko nepalaistu garām. Tikpat laicīgi mēģināju atrast pasākuma programmu- ja nu kādā dienā būs kas tāds, ko gribēsies redzēt un piedzīvot.
Ha, sagribēja sivēns apelsīnus- programma nebija!
Atsevišķās izdevniecībās bija redzams viņu devums pasākuma kalendāra aizpildīšanā, bet tāda īsti pilna aina nebija nekur. Nedaudz vēlāk Inga man pasvieda facebook saiti (tagad tik neizdodas vairs atvērt). Pēc tam (nesen) jau parādījās arī interneta portālos.

Var jau būt, ka pa ātru sāku meklēt un plānot savu braucienu. Vispirms jau godam jāaizvada nedēļu ātrāk esošais Erots un tad var domāt par grāmatām. Tāpēc arī savu burkšķošo ierakstu atstāju uz pēcerotu. Ja nu kas mainītos.
Nemainījās.

Proti, joprojām organizētāju (BT1 neskaitās- viņu lapā info atjaunojas)- Latvijas Grāmatnieku ģildes un Latvijas Grāmatizdevēju asociācijas mājaslapās, nav redzams itin nekas, kas vēstītu par gada notikumu grāmatmīļiem (hmm, varbūt pārspīlēju?).

Un kas gan tur ir redzams?

Latvijas Grāmatnieku ģilde vēl tikai gatavojas Grāmatu izstādei 2012, bet otrs organizētājs- Latvijas Grāmatizdevēju asociācija vispār tādu Grāmatu izstādi nav pieminējis savā mājaslapā. Grāmatu izstādes tvitera konts gaida princi un viņa skūpstu, lai pamodinātu no gadu ilguša miega. Tas pats ir viņu facebook lapā, tikai tur skūpsta gaidīšana ir vēl par gadu ilgāka.

Nezinu ne motīvus, ne apstākļus kāpēc vismaz reizi gadā nevar sagatavot savā mājaslapā kādu atjaunojošu ierakstu un informatīvu ziņu, tāpēc nekritizēšu. Tikai aicināšu mazliet saņemties. Vismaz uz nākamo izstādi. Lai gan- vēl jau var paspēt saņemties arī uz šo izstādi.