diski.jpg

Tā kā dvd matricām cenas smuki krīt un jau tagad var dvd9 (ar 8,5gb ietilpību) iegādāties par nieka vienu latu, tad nolēmu pamazām tīrīt atvilktnes no esošajiem ripuļiem. Ne tikai, lai atbrīvotu vietu jauniem diskiem. Ir liela kaudze ar filmām, kuras es vairs nedomāju pārskatīt, tāpēc loģisks solis būtu no tām atbrīvoties. Maisā savu vietu atrada 165 diski un 10 videokasetes. It kā jau nekas liels nav, bet tā šobrīd ir liekā daļa no mainītiem, rakstītiem, dāvinātiem utt diskiem.

Turpmāk nolēmu rūpīgāk piedomāt pie jautājuma ‘’vai man to filmu vajag?’’ un ja vajag, tad noteikti uz dvd9. Kamēr jaunie formāti cīnās, tikmēr dzīvošu ar dual layer matricām.

Ja kādam liekas, ka viņam noderētu viens maišelis ar diskiem (un bonusā VHS kasetes ;)), tad pret kādu simbolisku alu/šokolādi/čipsiem (kur nu kurais strādā) atdošu.

Pašu disku kvalitāte ir laba, par to saturu- kā nu kurā. Vienā ir laba filma labā kvalitātē, citā- laba filma ne pārāk labā kvalitātē. Vēl citā- ne pārāk laba filma. Īsāk sakot saturs ir raibs.

Ja kādam ir interese, tad ziņojiet tepat komentāros vai arī caur kontaktu formu/epastu.