Kad aizvadītā gada augustā rakstīju par Asaru un Bulduru bibliotēku slēgšanu, tad izteicu minējumu, ka pēc dažiem gadiem redzēsim, kuram tiks šie abi zemes gabali. Maldījos! Izrādās, ka Jūrmalas dome ne tikai metusi kaunu pie malas, tā ir metusi to kaunu tāļum tāļi- Bulduru bibliotēka vēl nebija pilnībā atvērusies savās jaunajās telpās (prakstiski- Jūrmalas teātra telpās), kā dome jau 17.februārī bija ielikusi pilsētsaimniecības komitejas sēdē (kas notika aizvakar, 14.martā) jautājumu par ”nekustamā īpašuma Dzimtenes ielā 15, Jūrmalas daļas atsavināšanu” un ”nekustamā īpašuma Edinburgas prospektā 89, pirmās izsoles organizēšanu.” Asaru bibliotēka un Bulduru bibliotēka. Čaklās rokas, nav ko teikt….

Un augstākminētā sēdē komitejas locekļi, Larisas Loskutovas vadībā, abus jautājumus balstīja ar abiem pleciem (izņemot NA pārstāvis- viņš tik kautri atturējās). Tas nozīmē, ka tuvākajā domes sēdē būs galīgais atbalsts abu bibliotēku likšanai ūtrupē. Naivais es, kādi te gadi… Šī pati sēde ilga knapas 12 minūtes, jo visiem viss skaidrs, pieņemams un laižams tālāk.

Vēl vasaras beigās Jūrmalas izpilddirektors Edgars Stobovs klāstīja “Bibliotēku nav plānots likvidēt, kā izskanēja no iedzīvotāju puses, bet ir plānots šeit taisīt remontu un attiecīgi viņu pielāgot bibliotēkas vajadzībām. Vajag sakārtot ventilāciju, pieslēgt Jūrmalas siltumtīklam un nodrošināt iedzīvotājiem kvalitatīvu vidi.”

Plānots… tagad varam skaidri redzēt, kas bija plānots un, kas – melsts. Scenārijs jau tapis sen, vien aktieriem ir jānovada šis teijāteris…

Protams, neviens jau neticēja, ka Jūrmalas domei ir plāns saglabāt Bulduru bibliotēkas ēku. Bet bija cerība, ka tautas kalpi pierausies un mazliet tomēr respektēs sabiedrības viedokli. Tebe nu- nav nekāda svara no tā, ko tu protestē, kam tu raksti vai piketē. Šie tik sēs melus un pūtīs acīs miglu, lai varētu paspēt savā pilnvaru laikā sagandēt pēc iespējas vairāk. Viņi i nemaz netaisās respektēt sabiedrības viedokli. Un ne tikai sabiedrības- savas piezīmes izteica ministrija, Nacionālā bibliotēka un vēl vairākas iestādes. Tik Jūrmalas anšiem nav laika- jāspodrina savi vērdiņi.