Šī nedēļa ir zīmīga ar to, ka beidzās futbols. Un tagad ir klāt lielais jautājums- vai ir dzīve pēc futbola? Precīzāk, tas būtu otrais lielais jautājums, jo pirmais ir- kad Latvija paņems Pasaules kausu? Jo mums taču ir tāda nākotnes futbola komanda! Faktiski nākotne mums ir skaidra un Rīga savu kultūras galvaspilsētu var sākt mainīt pret futbola galvaspilsētas statusu.

Bet līdz tam Rīgai ir jākļūst labākai- Mārim ir ļoti laba recepte. Nezinu vai cehs.lv raksts par ozoliem, Rīgu un leopardkrāsas biksēm te ar būtu pieminams, bet kāpēc gan ne- Rīga tur ir minēta.

Tā kā nedaudz aizpeldējām nākotnē, tad varam ieskatīties arī Viganta rakstā par nākotni, pagātni un mūsu kopīgo ceļu uz mediķu rokrakstiem. Tiem, kuriem rokraksts digitālajā laikmetā nebojājas, var baudīt labu stāstu par labu cilvēku- redz, atrada telefonu un atdeva īpašniecei. Cik daudzi sev šādi spētu uzlabot karmu?

Droši vien atkal pāreja nesanāks gana plūdena, bet tā kā karma ir kaut kas no austrumiem, tad tīri vai nagi niez turpināt ar Kaspara rakstu par mandalas krāsošanu. Tā, mieram, relaksam un garantijai, ka uz tāfeles kādu laiku neparādīsies priekšniecības radīts darbu saraksts.

Ja priekšniecība ir atvaļinājuma attālumā, bet ar to nepietiek, tad distanci vēl var palielināt ar kārtīgu ceļošanu. Vai vismaz lasīšanu par to kā citiem ceļojas. Sākam uzskaiti- pa Eiropu 4000km; Tatri un Slovākija; Zaigars turpina ceļot Madeirā (ceturtā un piektā diena); un Kazha ar velosipēdu izbraukā Kurzemi. Visur feini apraksti un feinas bildes. Patiešām!

Feinas bildes (kā parasti) ir arī jakadeles jaunākajam rakstam. Arī renuar jaunākajā rakstā ir bildes, kur var gūt ieskatu Liepājas plenērā. Laikam par šo pašu plenēru un bildēm krogos vakar dzirdēju Latvijas radio 1.

Ja jums smukas bildes kustās, tad laikam skatāties filmu. Vai seriālu. Ģirts šoreiz par veseliem četriem seriāliem. Arī Anete par seriālu.

Dainim seriāls jau bija, tāpēc tagad (gandrīz) grāmata- kaut kas svaigs no Harija Potera.

Izklaides ir laba lieta, bet kādam tas kopprodukts ir jāceļ- ģimenes mājas celtnieks pāriet no teorijas uz praktisko fāzi- re, ķerra jau nopirkta. Ievas rakstā par Rīgas namu pārvaldes biznesu ar kavējumu naudām. Tikpat nopietni arī RedStar7 rakstā par dzīvošanu denacionalizētā mājā vai Ritvara rakstā par latviešu demogrāfijas maču.

Uz šīs nopietnās nots arī beidzam. Nē, vēl jāpiemin zemesvēži un ģēniji Janas rakstā. Lūk, tagad arī varam beigt.

Tiekamies pēc nedēļas.