Tā kā laika mašīna man vēl nav (būtu noderīga lieta, īpaši pavasarī un vasarā), tad ir divi varianti- vai nu ar apskatiem eju vasaras atvaļinājumā, vai arī nedaudz pamainu ritmu. Izvēlējos otro variantu- blogāres apskatus veidošu ar +/- 2 nedēļu intervālu. Protams, vēl paliek iespēja pārtraukt pavisam, bet līdz #55 vajadzētu izvilkt (tā nolēmu- it kā skaitītos, ka gadu būtu cepis šos apskatus).

Nu, tad aiziet- lasāmais.

Sāksim ar Doronikes rakstu, kurā glīti uzskaitīts viss, kas jāzina par Literatūras Gada balvu un Mairitas rakstu par viņas mīļākajiem autoriem. Kā arī Mēnesmeitēna stafešrakstu par grāmatplauktu un Madaras papildinājumu bibliotēkai. Protams, sākumā arī jāieliek Viļa apkopoto grāmatu blogu sarakstu.

Anda apraksta pavārgrāmatu četrkājaiņiem. Didzis raksta par grāmatu Laiks ir nobriedis. Domgraudu blogā par grāmatu Līdz septītajai paaudzei. Evija raksta par Kinga grāmatu 22.11.1963. Ilze par divām īsuma grāmatām- Matemātiku un Filosofiju. Anetes blogā par Grāmatnieku, kurš atrada dzīvi. Par šo pašu grāmatu raksta arī Kurpjukaste. Iveta raksta par Sniega karalieni. Blogā labas grāmatas par Melno ordeni. Lasītāja par dzeju- Putna miegā. Literino blogā par grāmatu Zoo. Jānis raksta par vienu jauku ceļvedi- The Hitchhiker’s Guide to the Galaxy. Blogā pasaule no grāmatām par Veronikas Rotas grāmatu Divergent. Poseidons savā blogā raksta par grāmatu Touching the Freedom. Santa par grāmatu Pirmā reize. Sienakaudzes blogā Kauri koka ēnā. Elza savā blogā apkopojusi vairākus lasāmgabalus. Unas blogā var lasīt atsauksmi par Hobitu. Līgas rakstā par grāmatu Maratons & skriešana. Vegus blogā par grāmatu Pēdējā vēstule no mīļotā.

Digitālās klades blogā ir raksts ar citātiem no grāmatas. Sibilla raksta par grāmatplauktu ergonomiku un Spīganas blogā grāmatas Mākslas detektīvi atvēršanas bildes un burti. Par grāmatu atvēršanām runājot- Viestura Rudzīša blogā par viņa jaunāko grāmatu Meita/Māte.

Ģimenes cilvēkiem būtu jāaplūko notikumu kalendārs kurp doties ar bērniem. Ja runājam par bērniem, tad var aplūkot kādas bildes bērniem nevajadzētu rādīt. Tas nedaudz no aktuālās tikumības tēmas.

Kino, mūzika, izrādes.

Alises blogā 100 pavasara dziesmas. Brīvlaika blogā raksts par izrādi Pīters Pens. Dainis raksta par multeni Lielais 6. Luīzes blogā muzikālās piektdienas sērijā mūzika no filmām. Kazhes blogā par Nastavševa peldošajiem un čeļojošiem. Ģirts aprakstījies iespaidus par filmu Bērns Nr44. Laumiņas blogā par Laimi pilnīgu. Musicstories blogā par albumu Handwritten. Personālisma blogā par izrādi Lēnprātīgā. Pierakstu blogā par filmu Zāģis. Sigita raksta par Vaņu un Soņu un Mašu un Spaiku.
Un nobeigsim šo rindkopu ar Raikona prātojumu kurš televīzijā labāks- Zeltiņš vai Skutelis.

Laikam sanāks tāda mazliet tehnoloģiska rindkopa, kur salikšu visus tos, kas raksta par šo tēmu vai arī ir pilnīgi neizprotami par ko viņi tur raksta (laikam jau par tehnoloģijām no augstākajiem plauktiem). Nu, tad sausa uzskaite:

Kasparam ir raksts par googles Fi. Artis raksta par 4G+ mobilo internetu. System32 blogā par vieglo (grūto?) dzīvi bez viedtālruņa. Valdim blogā par Lightroom CC 2015 un Lightroom 6. Ģimenes mājas cēlājam sagatavota darba fronte brīvdienām.
Nobeigumā- pašam savs paša taisīts ekovates pūtējs.

Tagad paceļosim.

Tikai vispirms palasīsim cik [ne]droši tagad ir pārvietoties ar pasažieru lidmašīnām un kādas ir pārdomas par blogošanu angļu valodā.

Inutas blogā par Duden ūdenskritumiem. Izaicinājuma blogā par ceļošanas instrumentu- māju uz riteņiem. Zane raksta par tikšanos ar latvieti kaut kur pavisam otrā pasaules malā. Kristas blogā mazliet kulinārija un mazliet ceļošana- Londonas kulinārās pieturvietas. Līgas Kristas blogā par to kā un kur pavadīt laiku Viļņā. Onkuļa blogā par ceļojumu apkārt Boeng Tompun ezeram. Rožkalnu blogā raksts par Šanhajas rītiem. No Rolanda un Dānijas viens video un foto saulrieta sveiciens. Līdzīgs videosveiciens no Koblenz. Una raksta par Kanāriju salām.
Lai nebūtu tikai ārzemes, tad Dravnieka blogā daži aprīļa kadri, Ingas raksts par Tvīda braucienu un Oreman raksts par gājienu uz Valmieru.

Pirms ēšanas rindkopas palasīsim par kafijas plauktu, par rītausmu, kura nav rīts, par Kalnietes apbalvošanu ar ordeni un par to, kā maratons var palīdzēt lielu mērķu sasniegšanā.

Tagad paēdīsim.

Vispirms gan izlasīsim rakstu par atbildīgu pārtikas patēriņu un par to, kas ir AIP draudzīgs. Arī par to kāda ir ētika restorānā un kādas tradīcijas virtuvē.

Vidusjūras virtuve piedāvā tvaicētu mencas fileju ar citronu un drupinātām mandelēm. Aijas blogā raksts par to kā pagatavot pankūkas bez ierastajām sastāvdaļām. Līgas blogā par vienkāršu uzkodu- ar riekstu sviestu un ābolu. Kristīne dalās ar ideāla popkorna recepti. Lindas virtuvē tapuši siera kūkas braunijmafini. Mafini ir arī meklējotpriekus blogā- bez taukvielām un kviešu miltiem. Iveta raksta par cūku pupu un pekorīno siera salātiem. Kikas blogā šokolādes aveņu minikūciņas.
Aluspieredzes blogā raksts par kārtējo IPA. Ivars raksta par vairākiem Eridan aliem.

Beigās šoreiz vienkāršs uzskaitījums ar tiem rakstiem, kuri nepietika vietas augstāk.

Uģis raksta par kukaiņu sijāšanu. Vērmeļmeita par roņu sezonas turpināšanu. Vara bungas blogā par Putina motobraucēju neielaišanu Polijā. Tamuža blogā par orientēšanās sezonas sākšanos. Vēl ir raksti par perfekto dzintara aromātu meklēšanu, laivu bēgļiem, pasta sūtījumiem, ziloņu (man izskatījās pēc tapīra) zīmēšana, par Ukrainas ģeopolitisko situāciju un kontrolieru sarežģīto darbu.

Un pašā nobeigumā- Mama Africa.