Pieliku sarakstam vēl kādus 5-6 blogus. Vēl dažus pielikšu šīs nedēļas beigās. Tas nozīmē, ka 300 blogi būs sasniegti un jāsāk virzīties pretī 400. Un vēl jādomā, kā apskatus padarīt koncentrētākus, jo katrs jauns blogs var iedot jaunu rakstu nedēļā. Un jauni burtiņi blogāres apskatā tik rindā kārtojas…

Sāksim ar aktuālo- Valentīndiena. Nav jau tā, ka blogārē lielais vairums rotātos ar sirsniņām, bet sava artava šiem svētkiem tika. Ir kāds kristīgs skats uz šiem mīlestības svētkiem. Ilze Valentīndienu pavada Pirenejos. Sergejs skatās Fifty shades of Gray. Lasītāja iedziļinās perversās baudas vēsturē. Kristīne šuj valentīnlāčus. Doronike publicē bildes ar kailām lasītājām. Cehs.lv tiek intervēti Radio5.

Nākamais ir par grāmatām.

Andris raksta par Daniila Harmsa Prozas izlasi. Intam raksts par Vikingu jūras braucienu. Bārbalas blogā par grāmatu Meža meitas. Estvardus blogā par kādu radošu šausmenīti. Evija par grāmatu Mežone. Mairita par latviešu fantāzijas un fantastikas stāstu otro grāmatu Zilie jūras vērši. Ilze mūs iepazīstina ar grāmatu Putenis. Iveta mums stāsta par grāmatu Patiesība. Iskapic blogā varam lasīt Poēma par 12 ziloņiem. Marta raksta par grāmatu Pēdējā vēstule no mīļotā. Mēnesmeitēns iepazīstina ar grāmatu Mis Peregrīnes nams brīnumbērniem. Blogā pasaule no grāmatām iepazīsim grāmatu Trīsas. Poseidons par grāmatu Sesārija Evora. Sibillas blogā par grāmatu Baltā nama augšstāvā. Elza par grāmatu Zilie jūras vērši. Valkīras blogā par Troņu spēlēm. Vilis par grāmatu Nada.

Tagad paspēlēsim jautājumos un atbildēs. Te būs jautājumi, bet atbildes meklējiet rakstos (uhh, bibliski sanāca).

Cik veca drīkst būt sieviete pretgrumbu krema reklāmā? Vai latvieši ir rasisti? Cik maksā somu māja? Vai mammas un tēti slimo atšķirīgi? Kāpēc neglabāt visu naudu bankās? Sarkanās līnijas Parīzē un Kopenhāgenā? Kā top Rīgas pils atjaunotie dekori?

Ja atbildes uz jautājumiem ir atrastas, tad ķeramies klāt filmām, izrādēm un mūzikai.

Blogā filmunieki.lv par filmu Māmiņa. Kinoapskati blogā var iepazīties ar aizvadītā gada kinodraņķiem. Ģirts apraksta filmu Amerikāņu snaiperis. Literino blogā par Hokinga biogrāfisko filmu.

Sigitas blogā par izrādi Kārdinājuma varā. Arī Kazhe par izrādi- Migla.

Te ir raksts par to, ka koncertā var notikt jebkas. Musicstories blogā Makartnijs atgriežas topā un labo rekordu. Vēl klasiskā mūzika muzikālai piektdienai.

Pirms pārejam pie ceļošanas, īsa atkāpe.

Pozitīvo un kādu labu ideju var smelties Ingas rakstā par īpašajiem un iedvesmojošiem notikumiem janvārī. Vēl var aplūkot parasta cilvēka finanses un izlasīt kā citi pelna naudu internetā. Ja interesē hostings blogam tepat Latvijā, tad var izlasīt Pods.lv rakstu. Savukārt Madara paradīs kā no svecēm uztaisīt sveces.

Tagad paceļosim.

Vispirms dosimies uz Baldoni paskatīties teleskopā. Tad varam kādu laiku pazust Sāmsalā. Tālāk dodamies stopēt Krimā.

Pēteris ar Daci mūs iepazīstina ar sava ceļojuma nākamo pieturvietu – Zacatecas. Zane pastāsta par ķiršu galvaspilsētu. Nezkur bloga autori iestrēguši Bankokā. Ofēlija mums parādīs savu ikdienu bildēs.

Tālbraucēja blogā jaunākā sērija Septiņas dienas Eiropā. Turists blogā par Jaunā gada sagaidīšanu Marokā.

Pirms ēšanas varam atcerēties cik labs sēņu gads aizvadīts un parunām mazliet par kafiju.

Tagad uzkodīsim.

Sākam ar griķu, kokosriekstu cepumiem ar greipfrūtu no Ilzes piedāvājuma. Tālāk turpinām ar krāsnī ceptu foreli. Lindas virtuvē tapa rauga pankūkas ar mannu. Blogā meklejotpriekus asā vistas- kukurūzas zupa. Mysicily blogā ķirbju maizītes ar saulespuķu sēklām. No vidusjūras virtuves piedāvājumā ir fenheļa salāti ar burkāniem. Pie ēšanas pieskaitīsim arī alfabēta ēdājus- imatchbox par Pētergailis.

Nobeigumā pieci raksti- tviteris un draugiem apsteidz facebook; IT bums; Krievija un Ukraina vēstures gūstā; Drošības pasākumi civiliedzīvotājiem artilērijas apšaudes laikā un divu dienu mācības zemessardzē.