Kamēr es mēģinu izdomāt jaunus piegājienus blogu sistematizēšanā un blogāres apskatu rakstīšanā (man bail skaitīt, bet liekas, ka tuvojas trijiem simtiem), tikmēr skatos, ka blogārē ienāk tāda kā mode vai vienotais stils. Viens no tiem ir taisīt mēneša kopsavilkumus, piemēram, kā to savos blogos izdarīja Laine un Lāsma. Citi atkal ķērušies alfabētgastronomiskāmizklaidēm. Nē, tas nav vienkārši apēst burtiņmakaronu zupu. Tur savu lomu spēlē arī iestādes nosaukums. Plašāku ieskatu varat gūt imatchbox un yei.lv blogos.

Kamēr vieni cīnās ar aukstumu adot siltumus kājām, tikmēr citi turpina peldsezonu. Un vēl citi turpina lasīt grāmatas.

Tālāk neliels uzskaitījums ar šonedēļ izlasīto.

Ints turpina deldēt Piedzīvojumi.Fantastika.Ceļojumi sērijas neizlasīto (un nepārlasīto) grāmatu kalnu, šoreiz ar Ra pāri Atlantijas okeānam. Andris par grāmatu The first fifteen lives of Harry August. Doronikes blogā par grāmatu Pāri citroniem. Dainis par grāmatu Visaukstākais karš. Didža blogā raksts par Daniila Harmsa prozas izlasi. Domgraudi blogā grāmata Raganu atklājums. Igramatasscv blogā grāmata Strangers. Punktiņa savā blogā apraksta grāmatu Mūsu zvaigžņu vaina. Ja kāds domā ceļot uz Maroku, tad noteikti noderēs ceļvedis. Blogā pasaule no grāmatām iepazīstina ar grāmatu Septiņi. Arnis mums psatāsta par grāmatu (ir arī tāda filma) Grāmatu zagle. Sibillas blogā var palasīt par Henrietas Laksas nemirstīgo dzīvi. Spīgana pastāstīs par grāmatu Mājās pie pavarda. Elzas blogā var lasīt par grāmatu Es karā aiziedams. Valkīras blogā grāmata Dievišķās uguns pilsēta. Vilis atkal divos teikumos pastāsta par savu izlasīto grāmatu. Zigurds mums piedāvā ieskatu kumunikāciju stratēģa grāmatplauktā (ja pareizi nojaušu, tad šis būs raksts turpinājumos).

Mairita mums piedāvā ielūkoties kādas grāmatas pasaulē kādu to redz mākslinieks.

Tālāk var paturpināt ar nopietnākām tēmām.

Ieva savā rakstā meklē atbildes par Latviju kā policejisku valsti, un līdzīgi dara Jana ar jautājumu- Vai mēs tiecamies uz amnēziju? Varabungas rakstā par simetriskiem pretpasākumiem Krievijas propagandai. Tikmēr Jānis runā par masu psihozi. Ritvara blogā raksts par īpašumu atdošanu ebrejiem. Ilmāra blogā var palasīt par nemainīgo patiesību mainīgajā pasaulē. Krišjāņa blogā raksts par ģimeni un bērniem. Arī Viestura Rudzīša rakstā ir par bērnu- visa briesmīgā vēsture pret bērnu. Vēl par bērnu tēmu ir laikmetazimes.lv raksts- Eiropas pirdiens bērnu dvēselēs.

Kino, mūzika, teātris.

Alise raksta par filmu Hector and the search for happiness. Anetes blogā ievietoti jauni muzikālie klejojumi un atradumi. Kazhes blogā raksts par izrādi Trauki. Ģirts par filmu uz lielā ekrāna- ’71: pēdējais kareivis. Musicstories blogā par grupu Rua un viņu albumu Essence. Jānis dalās iespaidos par izrādi Viena maza turku pupa. Pieraksti blogā par seriālu Kāsla metode. Sigitas Paulas blogā par izrādi Lēnprātīgā. Sintētika mums pastāsta par filmu Whiplash. Tējtasītes blogā var aplūkot 2014.gada filmu topu nominācijās.

Pirms došanās ceļojumu blogu daļā, ielūkosimies, kas darās aiz priekškara. Un priekškaru mums paver Reinis ar dažiem faktiem par sevi. Arī Elvis nedaudz atklājas mums ar sava tālruņa lietotnēm. Madara mūs ieved savas mājas smaržināšanas procedūrās. Bet visatklātāk izpaužas Kni un rāda kā var uzpūst ziloni. Šoreiz ne gluži no mušas.

Ceļotāji, nedaudz papildinājuši savas rindas, šonedēļ mūs iepazīstina ar sekojošiem stāstiem.

Alise mums stāsta par savu ceļojumu uz Maskavu. Inuta savukārt brīdina, ka Turcijā nevajag celt izkritušas sukas. Pēterim un Dacei joprojām īkšķi ir uz augšu- šoreiz par pieturu Kalifornijā pirms iebraukšanas Meksikā. Bet Zane jau kādu laiku atrodas Latīņamerikā un stāsta mums par satelītu un dzīves jēgu. Nezkur blogā raksts par Malaizijas ašo pārceļošanu. Ofēlija par savu nodarbošanos Indonēzijā- viņa mācīs angļu valodu. Rožkalniņi pastāstīs par ķīniešu kultūras stundām. Rolands ar video palīdzību iepazīstina ar Odensi. Sandra parādīs remarkas uz ceļojumu bilžu malām. Riteņbraucēji ir nokļuvuši Gruzijā- pirmais vakars Gruzijā.

Tagad būtu laiks nelielam blogu kopsavilkumam, ko varētu apzīmēt ar ”Citi” vai ”Dažādi”.

Jakadelas blogā stāsts par dārzistabu. Māris raksta par komunikāciju sociālajos medijos. Mr.Serge sūta sveicienus Latvijas Televīzijai. Ineses blogā ideja bērna šūpuļtīklam istabā. Kas tas tāds Glance box var uzzināt Annijas rakstā. Ja interesē kā veikt sienas rekonstrukciju koka karkasa mājai, tad var iemest acis uzbuve.lv. Vēl mājas cēlājiem noderētu gimenesmaja blogā raksts par neatbilstošiem projekta mezgliem. Zemessarga blogā raksts, kuru vajadzētu izlasīt tiem, kuri mācās (vai domā mācīties) zemessardzē. Dabasmammas blogā darbi un dāvanas.

Pagājušās nedēļas ēdienkartē mēs redzam gan tapiokas pudiņu, gan artišoku- kartupeļu krēmzupa. Ir vēl arī tomātu mērce un sautēti teļa stilba gabali.

Tā kā nobeigumam piedien laimīgas beigas, tad kur nu vēl laimīgākas beigas par sapņa paņemšanu aiz ragiem.