Ar palielāku aizturi, bet tomēr esmu nonācis līdz blogāres apskatam. Attaisnojumam varu teikt, ka biju spiests kādu laiku pārcelties ar jaunāko bērnu uz BKUS (ja iekšējā balss vai kāds no lasītājiem vēlēsies, tad saņemšos uz iespaidu dalīšanos atsevišķā rakstā par to, kā klājās slimnīcā).
Tāpēc- ātri un bez uzdzeramā.

Blogāres lasošajā daļā viss kā pierasti- visi lasa un apraksta: Par Analfabēti, kas prata rēķināt ir Andas un Daces blogos. Doronike stāsta mums par grāmatu Majestāte un pērtiķis. Ilze- par Kurpju karalieni. Anetei ir raksts par aizraujošo grāmatu ”Neatrodamā”. Kurpjukastes blogā par grāmatu Simts soļu ceļojums. Līva savā rakstā iepazīstina ar spriedzes pilnu stāstu [geim]. Mr.Serge blogā var lasīt pārdomas par grāmatu Svētceļojums. Stāsts par pirmo krusta karu. Jānis savā blogā aplūko grāmatu Partials. Elza par burvīgo (pats nule pabeidzu) grāmatu Akmens kļavas. Viļa blogā par grāmatu Dining with terrorists. Šokolādes stāsti iepriecina uzreiz ar divu grāmatu apskatu vienā rakstā. Blogā labasgrāmatas var lasīt aprakstu par grāmatu Iespaidu kolekcionārs. Sibilla iepazīstina ar Kaspar Pūces atmiņas grāmatu Pūcesbērna patiesie piedzīvojumi Padomijā un Tējtasīte- ar grāmatu Show your work.
Tā kā pagājušajā nedēļā bija valsts svētki, tad no Mairitas ir daži literāri ieteikumi valsts svētkiem.
Intam pagājušajā nedēļā, paralēli valsts svētkiem, vajadzēja izkārt karogu arī bloga 8.gadu sagaidot. Ar ko arī viņu apsveicam.

Nedomājiet, ka grāmatas var izmantot tikai lasīšanai. Tās var mierīgi izmantot arī zivju mērīšanai.

Latvijas dzimšanas dienu atzīmē tautieši gan Norvēģijā, gan Turcijā.
Iepriekšējā nedēļā noslēdzās ne tikai patriotu nedēļa, bet arī gaismas festivāls Staro Rīga.
Valsts svētku nedēļā prieki arī Carnikavā- turienieši tikuši pie jauna gājēju tilta.

Tagad man bail sajaukt abu mācītāju blogus (pagaidām tik divi manā sarakstā ir), bet liekas, ka šajā pašā, gudrībassākums.wordpress.com, arī bija raksts par homoseksuālismu. Tagad te ir raksts Esmu pret heteroseksuāļiem.

Ja kādam interesē brīvprātīgais darbs, tad iesaku izlasīt Kaspara rakstu- Brīvprātīgais darbs, tas ir forši.
Tikpat forša akcija sanāca cehs.lv triecienbrigādei ar #ParādiArtusu.

Kulinārajā jomā mūs šajā nedēļā, kā jau pierasts, iepriecināja daudz un jaukas receptes:

Ilzes cepumu recepte ar kokosriekstu krēmu. Happywhispers blogā ir atrodama ķiršu kūkas recepte. Linda savā virtuvē gatavo pastas salātus grieķu gaumē. No Sicīlijas pie mums atnākusi ķirbju lazanjas recepte un Zitiņa mūs pacienās ar itāļu vakariņām.

Ja šie, pagaidām bezsniega, vakari dzen jūsos drūmumu, tad var paklausīties Daiņa ieteiktās 10 dziesmas, kas radītas šādiem vakariem.

No kinojaunumiem šonedēļ ir Ģirta raksts par autorkino festivālu Debesis pār Vimu Vendersu un musicstory blogā par filmu Jersy boys. Vēl Sintētikas blogā par divām filmām.
Sigitas Paulas blogā par izrādi, kur laime visus sauc.

No tehniskās daļas ir Ivara raksts par google glass un xlt blogā raksts viedrīce.

Ceļotāji.

Kamzolis blogā ir lasāmi par 10 ieteikumiem labam hostelim. Sapņu mednieces blogā raksts par Santorīnī. Riteņbraucēji caur mīnu laukiem brauc uz Horvātiju. Zaigara blogā aplūkojamas turpat kaimiņos esošās Bosnijas un Hercogovinas ceļojuma bildes. Ja neesat bijuši Indonēzijas safari, tad noteikti iemeties aci Ilzes rakstā par sastapto nīlzirgu (un ne tikai).

Gulaga blogā ir aplūkojamas bildes no Kolimas lēģeru paliekām.

Nobeigumā ir daži raksti, kur var izlasīt atbildes uz jautājumiem- Kā izskatās viltotā komēta?; Kāds bija šis Maidena gads un cik lielisks Latvijas ārlietu ministrs?; Kā kopt apavus?; Kas lācītim vēderā un kas par mākslas darbu ir likumdevēju namā?