Zinu, ka esmu palaidies slinkumā, tāpēc solu- šonedēļ papildināšu blogu sarakstu. Kādu arī atskaitīšu. Varbūt vēl šo to tur piekārtošu. Tā, lai skats tīkamāks un man pašam vieglāk pēdējos rakstus izķert.

Šoreiz no pēdējiem rakstiem var lasīt par prezidenta paša Satversmi. Arī par operu 1850 gadus senā amfiteātrī. Un tā kā ārā paliek vēsāks, tad ļoti noderīga lieta ir silta māja kaķim.

Tā bija ieslidīšanās.

Tālāk jau nopietni. Par grāmatām. Īsi un kodolīgi uzskaitot. Asmodeus blogā par grāmatu Divu okeānu noslēpums. Burtkoki blogā par grāmatu Neatrodamā. Durvjupele par grāmatu Zivju gārņa sauciens. Mairita par Kvoutu – Vieda vīra bailes. Anete neraksta par grāmatu, bet par grāmatnīcu. Precīzāk- par nakti grāmatnīcā. iskapic blogā par grāmatu Mana pirmā slepkavība. Sibillas blogā par grāmatu Tīrs.

Turpinot sportiskā garā- Crossfit blogā uzzināsiet par un ap Rīdzenes kvalifikāciju. Ja tas sports pa lielu, tad var kaut ko mazāku- cita peldētapmācības pieredze bēbim.

Apkārtstaigāšana un ceļošana jau arī ir sports. Tāpēc tagad sportojam pa ārzemēm.

Brīvlaika blogā varam iepazīties ar Esenē notikušā galdaspēļu izstādi. Ritvars apraksta savus piedzīvojumus Ziemeļkiprā. Sarkanābiete blogā ceļojums ar matemātiku- 28+4. Veloceļotāji nedaudz iepauzējuši (lāpa veselību) Slovēnijā. Zaigars blogā varam precēt acis ar Maķedonijas bildēm. Tālbraucēja blogā par pavadītajām trim dienām Nīderlandē.

Pēc sportošanas un ceļošanas parasti pirmais jautājums ir- ko ēdīsim? Šoreiz gan vispirms cits jautājums- kur palikuši visi precamie vīrieši?

Bet, ja paliekam pie jautājuma par ēšanu, tad atbilde ir skaidra- šoreiz ēdīsim krēmīgo ābolkūku. Ja negribās ābolkūku, tad var sīpolu tarti. Vai ceptu vistu ar safrāna rīsiem. Helovīnos lieti noderētu cepumi Raganu pirkstiņi vai izgrebto ķirbi izmantotu, lai pagatavotu ķirbju saldo mērci. Vēl no ķirbju un saulespuķu sēklām var pagatavot pienu. Desertā labi izklausās medus kekss ar valriekstiem un āboliem.

Ja nu kādam gribās parunāt par ēdienu kā tādu, tad var ielūkoties Grafiti blogā- tur tas ir personīgs.

Receptēs var manīt, ka šajā nedēļā ķirbim bija svētki. Vēl svētki bija Vigantam- viņš tika pie Maca un gatavs dalīties iespaidos.

Kamēr vieni svin Helovīnu, tikmēr citi- visu svēto dienu un mirušo piemiņas dienu.

Arī politikā svētki- vēlēšanas beidzās un nu var rakstīt shēmas kā Āboltiņai iekļūt Saeimā un Junkuram izkļūt. Liepiņš savā blogā mēģina paskaidrot šo stāstu, bet Kazhe savukārt mēģina atrast Āboltiņas saistību ar vilcieniņiem.

Kinokults aicina visus noskatīties braļukas veidoto filmu Redirected: Nacionālā ķeza. Kurpjukastes blogā par latviešu filmu Modris. Šokolādes blogā par romantiskajām komēdijām.

Viestura Rudzīša blogā par izrādi Tēvocis Vaņa.

No tehniskajām lietām Ivara raksts par Samsung Galaxy A3 un A5.

Nobeigsim visu ar sekojošiem rakstiem- Reiņa raksts par vestēm, Ervīna raksts par BeBe un CeCe, Līgas raksts par pīnīšu pīšanu un Kni- par ārpuses kasti.