81.jpg

Iepriekšējās brīvdienās biju nelielā laivu braucienā pa Kurzemes upēm- Rindu un Irbi. Braucienu sākām no Rindas skolas- ļoti laba vieta, lai sāktu laivot. Turpat var arī izīrēt laivas, uzsliet telti, atstāt automašīnu un sarunāt, lai beidzot laivot atbrauc pakaļ. Cenas ir ļoti glītas un attieksme vēl glītāka. Tikai jārēķinās, ka nedēļas nogales tur ir diezgan noslogotas- ar laivām brauktgribētāju tur netrūkst. Var sanākt nedaudz pagaidīt, kamēr atbrauc finišā pakaļ, bet tā kā mēs sarunājām, ka mums savāks tikai pāris cilvēkus, kuri tālāk ar saviem autiņiem mūs aizvedīs, tad gaidīšana praktiski nebija.
Ar piepūšamām laivām tur var droši doties- ūdens līmenis ir pietiekošs, lai nebaidītos no upē esošajiem koku zariem. Protams, ar pūšļiem, tik ātri kā ar smailīti un kanoe uz priekšu netikt un jārēķinās, ka divās dienās jūru nesasniegt (ja laivo mierīgi), bet ātrums tāpat sanāk pieklājīgs.
Telts un ugunskuru vietas var piemeklēt praktiski visas upes garumā. Vienīgais mīnuss ir atkritumi- tie krājās un izskatās, ka neviens par tiem neliekas ne zinis.
Pati upe ir līkumota un skaistām ainavām bagāta- ir gan augsti, smilšaini krasti, gan skaisti priežu meži, gan pār upi noliekušies zaļojoši koki.
Katrā ziņā, tas ir maršruts kur var droši doties gan aktīva airētāju grupa, gan vienkārši atpūsties gribošas ģimenes ar bērniem.
Turpinājumā dažas bildes:

11.jpg

22.jpg

32.jpg

41.jpg

51.jpg

61.jpg

71.jpg

9.jpg

10.jpg