Šāds jautājums mani nodarbina jau kādas pēdējās trīs četras dienas, jo uznākusi vēlme gan savest kārtībā savu blogotēku, gan atrast jaunu lasāmo. Nav jau tā, ka nav ko lasīt. Ir, bet negribas palaist garām vēl šo to interesantu.

Laikam vispirms ir jāatvainojas saviem lasītājiem par kārtējo blogošanas tēmas cilāšanu- savedīšu šo sadaļu kārtībā (nosacītā) un parunāsim par citiem notikumiem ar. Lai arī man ir feini lasītāji un neburkšķ par maniem izlēcieniem, tomēr lieki netracināšu.

Atgriežoties pie virsrakstā minētā jautājuma- man sanāca vienpadsmit atbildes. Liela daļa no tām ir topu veidā, bet tas jau nemaina būtību- blogus tur var atrast. Protams, var arī parakāties pa dažu blogu blogruļļiem, bet tādā lielākā kaudzītē man sanāca sameklēt 11 resursus.

Es neanalizēšu katra lietderības koeficentu, svaigumu vai lietošanas ērtumu (Tas jau noteikti ir izdarīts pirms manis. Vairākkārtīgi), tikai uzskaitīšu kā vietas, kur var sameklēt blogus:

blvogosphere – Latvijas blogi uz pikseļu tāfeles.

jungle.lv – par kādām tēmām raksta blogu autori

nekur.lv – lai zinātu nav jāiet nekur

tautietis.lv – Latvijas blogu kartotēka

blogtop.lv – >200 Latvijas blogu tops

rss-tops – RSS lasītāju tops

six.lv/rank – blogu reitings

gmetrix.lv – Google Analytics statistikas apkopotājs

lasit.lv – lasīšanai sagatavoti 15 blogi

blogirator.com – saraksts ar 1065 blogiem (vai tiem līdzīgiem resursiem)

Lai jūs neizbrīna tikai 10 resursu uzskaite, jo vienpadsmitais (ekstra.lv) ir palicis neaktīvs (tik nezinu kurā brīdī, jo grāmatzīmēs biju nolicis vel kā aktīvu resursu). Pieļauju domu, ka esmu palaidis garām vēl kādu blogu savācēja/apkopotāja/topotāja resursu, bet tāpat pieļauju domu, ka kāds ar pirkstu iebakstīs un pateiks ar ko saraksts ir jāpapildina.

Pagaidām mēģināšu no esošajiem sameklēt papildinājumu blogotēkai un piepogāšu tur šos blogu resursus, lai nepazūd.