bikse

Pāris dienas atpakaļ apmeklēju Bērnu slimnīcu Torņkalnā. Kamēr jāgaida rindā uz pārbaudēm, tikmēr var ar garlaikotu aci pavērot citus cilvēkus. Un manu uzmanību piesaistīja gados jauns pāris ar bērnu.
Bērns kā bērns. Mamma kā mamma. Bet tētis prasa plašāku aprakstu.
It kā jau nekas diži īpašs un visādi citādi uzmanību piesaistošs- kājās sporta apavi un teniņbikses, tālāk jaka un galvā cepure (tā arī telpās esot ne reizi nenoņēma). Bet radās viens jautājums- viņam tās ir izejamās treniņbikses? Vai vispār šādiem tipiem ir izejamās bikses?
Vairāk vai mazāk taču ir iegājies, ka cilvēkos izej saposies, bet mājās velkā mājas drēbes- vai nu tie būtu kādi vecāki krekli, padilušāki džinsi, pabalējis T-krekls. Nu tā, lai ir ērti un brīvi. Saprotu, ka tagadējā sevis bildēšanas trakumā dažiem mājās jābūt apģērbtiem glaunāk kā kāzās, jo jebkurā brīdī var uznākt instagrams. Un tad pabalējušais T-kreks var norīvēt kanti.

Bet šis konkrētais papucītis un viņam līdzīgie. Nevar būt, ka viņi no rīta pieceļas un vienalga- māja, pastaiga ar suni, brauciens uz darbu, slimnīcu, gājiens pie daktera, utt, viss tiek darīts ar vienām biksēm, kuras tikai vakarā novelk (hmm… novelk?)? Mājās, iznesot atkritumus vai pļaujot mauriņu, taču var nosmērēties. Bērnu barojot ar var gadīties kāzuss uz biksēm.
It kā veselais saprāts saka, ka jābūt maiņas biksēm. Tikai nezinu, kas mani vairāk mulsinātu- vai tas, ka viņš (viņi) staigā vienās biksēs visu laiku un visur vai arī tas, ka viņš (viņi), lai izietu cilvēkos un sapucētos pērk citas treniņbikses?