grāmatas

Biju un bija labi. Un kā parasti- neliela atskaite par pirkumiem, sajūtām un redzēto. Pēdējais gan bija mazāk, jo šoreiz atbraucu agri un aizbraucu agri- garāmejot tikai iztaustīju ar acīm visus plauktus. Un sajūtas jau kā parasti šādās reizēs- labas.

Lai arī visu no saraksta nevarēju izsvītrot, tāpat makā robu iecirtu un dabūju prieka pilnu somu. Bildē laikam var redzēt visu guvumu, bet atļaušos aprakstīt sīkāk:

Augšējā rindā četras grāmatas no apgāda Kontinents (paldies Ievai)- divi autori zināmi, divi tiks iepazīti, bet ceru, ka visi četri ļaus izbaudīt labus lasītmirkļus.
Vidējā rindā ir četras grāmatas no maiņas plaukta- Po nav lasīts un ir doma kaut kad laboties (klasika, kā nekā), Ljosa ir nobelists, savs Verns bija nolasīts līdz kaulam (jānomaina), Eko ir Eko.
Apakšējā rindā un galā ir dažādas grāmatas no dažādām izdevniecībām- Zinātne, Prometejs, LU apgāds, Neputns:

Latviešu tautasdziesmu semantika– izglītošos par dabas tēliem tautasdziesmās (pašķirstīju- izskatās ļoti prātīga grāmata).

No medniekiem un zvejniekiem līdz lopkopjiem un zemkopjiem– senākais Latvijas aizvēstures posms. Jāizglītojas.

Burvji– visi tā slavē, ka man neērti paliek malā stāvēt un klusēt. Ar gribu paslavēt. Un pēcāk seriālam uzmest aci.

Varoņi un varonība Senajā Grieķijā– N.Kūns savulaik tika pārlasīts padsmit reizes. Varbūt tāpēc ir kāda vilkme uz grieķu pusi. Grāmata ir diezgan svarīga.

Korāns– Tā kā Jūrmalas bibliotēkas ir bez šīs grāmatas, bet man nagi niez izlasīt, tad Neputna Korāna papildmetiens bija jāizmanto.

Megalīti– nekur tālu no Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātes neaizbēgt – ik pa laikam prasās kaut ko palasīt no studiju laika tēmām.

Tagad tikai lasīšanas vaina :)