dēļi

Gadu (ar astīti) atpakaļ blogārē tika dāļāti stafešraksti- parādi savu grāmatplauktu. Pateicoties Sibillai, pie sava stafeškociņa tiku arī es. Tad es solījos, ka atrakstīšos, bet tikai tad, kad būs gatavs jaunais plaukts. Likās, kas nu tur- čiks, un gatavs! Jo vairāk vai mazāk viss bija sazīmēts uz papīra un galvā izdomāts. Bet idejas nāca, pārrēķināšana gāja, funktierēšana līda, pieriebums šļūca…. īsumā- likās, ka šis process kļūs nebeidzams, tādēļ visas iepriekšējās idejas un skices izmetu ārā un nolēmu pieiet grāmatplauktam tikai un vienīgi no praktiskās puses. Ar domu, ka visvienkāršākais būs arī vislabākais. Kā moderni teikt- bez navarotiem!

Tāpēc tagad, lai nedzimtu jaunas domas galvā, šodien devos uz zāģētavu un iepirku kokmateriālus. Viss, process ir sācies! Pēc manis kaut vai grēku plūdi vai šķīsti sūdi- kas būs, ar to arī dzīvos.

Tagad tik jāsakrauj glītā strēķī un jāļauj pāris mēnešus apžūt. Kā gudri cilvēki stāsta- kokmateriāliem jāžūst tik dienas, cik mm tie biezi. Manā gadījumā- 50. Pēc tam būs zāģēšana, ēvelēšana, slīpēšana, … .

Godīgi sakot man nav ideju vai un cik bieži es atrakstīšos par plaukta tapšanas procesu. Droši vien pāris reizes sanāks līdz gatavībai (kaut kā tie sērijveidīgie ieraksti blogā parādās aizvien biežāk). Bet varbūt nākamā atrakstīšanās būs jau ar pabeigtu un grāmatām piepildītu plauktu.

P.S.
Bildē redzamais krāvums nav tikai plauktam domātais, tur ir arī kaut kas lauku saimniecībai vajadzīgs.