gemius

Sākšu uzreiz ar labiem vārdiem- paldies Gemiusam par nesavtību un vēlmi divas reizes gadā kaut kā nebūt objektīvi caurskatīt vietējo blogāri.
Var salīdzināt iepriekšējā gada janvāra publicēto topu ar šī gada.

Tagad labie vārdi beidzās, jo es joprojām (ietiepība, pārliecība, spītība… var saukt kā vēlas) nespēju uzlūkot šo sarakstu kā blogu reitingu sarakstu. Ja no visa publicētā divdesmitnieka, tikai astoņus es varu saukt par blogiem, tad… tad ko tur dara pārējie? Vienkārši izmanto iespēju (ja jau nav filtru, tad kāpēc gan ne?) bez maksas pareklamēties? Nekur nav definēti bloga rāmji, tāpēc mierīgi iesim, kur vien var paspīdēt? Pirmajam starp mazajiem ir labāk nekā pēdējam starp lielajiem?

Joprojām palieku pie iepriekš teiktā:

[su_quote]Man, sapratnei par blogu, noteicošas ir trīs lietas- personīgums, oriģinalitāte, neatkarība. Ja visos šajos punktos ir ne zemāk par septiņām (labāk jau astoņām) ballēm (no 10), tad to var saukt par blogu. Ja nē, tad tas ir kaut kas cits- portāls, vortāls, mājaslapa, biznesa projekts, dajebkascits.[/su_quote]

Tagad man gribētos dzirdēt citu domas- cik no pēdējā divdesmitnieka jūs sauktu par blogiem? Ja var, tad ar piemēriem, ja nē- vienkārši skaitli.