Šis būs tāds neliels, paskaidrojošs raksts par to, kāpēc man bogā šobrīd ir tā kā te ir.

Jaungada naktī izlēmu nospiest podziņu. Patiesībā, tā doma, par kaut ko mainīšanu blogā uzlabošanas nolūkā, man brieda jau kādu laiku. Vienkārši jutu, ka vajag sakārtot savu saimniecību. Pēc garākiem meklējumiem, atradu tēmu, kas mani uzrunāja. Ceru, ka mani uzticamākie un arī topošie lasītāji nenobīsies, neapjuks un akceptēs izmaiņas.

Jaungada nakts varbūt bija nedaudz par ātru, bet toties ar simbolisku piegaršu.

Atminu, ka sen, sen atpakaļ, kad man blogā vēl nebija ne simts ierakstu, vietējā blogārē dominēja viedoklis, ka blogos reklāmas nedrīkst būt. Tas ir ļauni, kaitīgi un neētiski pret lasītāju. Kāpēc tā, to es līdz šim brīdim neesmu sapratis.

Tagad man bloga augšdaļā ir reklāma. Laikam šobrīd visas tēmas ir veidotas ar iespējām šur un tur ietūcēt kādu banerīti. Arī šī tēma nav izņēmums. Vēl bija iespēja labajā malā salikt reklāmas, bet man liekas, ka pietiks ar vienu. Ja kāds gribēs uzsaukt man cepumus pie tējas, tas uzspiedīs. Kurš negribēs, tas nespiedīs. Vai ir jau reklāmas atslēdzis pašā saknē.

Vēl tad figurēja doma, ka blogos jau neko citu nelasa kā tikai pēdējo rakstu. Ap to arī notiekot visa kustība, dzīvība un saruna. Vecie ieraksti esot salmi. Balasts. Laikam man ir kaut kāds izņēmums, jo liela daļa aiziet tieši uz salmiem.

Man tagad rāda, ka blogā ir tuvu pie 2000 ierakstiem. Un katru mēnesi nāk klāt 15 līdz 20. Tāpēc sāk prasīties kaut kāda kārtības ieviešana- pareizākas kategorijas, pareizākas birkas, plašāks izkārtojums un varbūt vēl kas. Tā, lai lasītājam ērti lasīt, ērti sameklēt raksta turpinājumu (ja ir) un ērti atrast līdzīgu saturu. Jā- un arī, lai pašam būtu skaidrs kur kas atrodas.

Tāpēc arī nolēmu nedaudz vizuāli pamainīties. Dikti jau nepatīk tā lieta, jo kārtošana, pieslīpēšana un viss, kas saistīts ar vizuālo, prasa laiku. Un zināšanas. Ar pēdējo ir vēl bēdīgāk nekā ar pirmo (jau mēģināju šo to palabot, bet rezultāts bija sliktāks). Bet mēģināšu kaut kā lēnu garu un neuzkrītoši sakārtot pieklājīgā izskatā.