0.JPG

Oriģinālnosaukums: Шекспиру и не снилось:

Valsts: Krievija
Žanrs: Muzikāla komēdija
Lomās: Анастасия Заворотнюк, Сергей Жигунов, Игорь Харламов, Ольга Прокофьева,
Režisors: Алексей Зернов
Gads: 2007

2.JPG

Par filmu-

Zagļu trijotne- dāma ar diviem kungiem, nolemj aplaupīt māju, kuras saimniece aizbraukusi uz pilsētu. Ielaužoties mājā zagļi uzskrien virsū saimniecei un saceltā trokšņa dēļ ir spiesti bēgt. Izvairoties no vajātājiem viņi paslēpjas karietē, kuras kučieris gaida no galvaspilsētas atbraukušo aktieru trio- arī dāmu ar diviem kungiem. Kučieris šos notur par aktieriem un ved uz teātri spēlēt Šekspīra Otello. Teātra direktors viltus aktieriem piedāvā labu algu par izrādi, tāpēc viņi nolemj kāpt uz skatuves parādīt Šekspīru…

3.JPG

Filma, kas saviem skatītājiem piedāvā vieglu un acīm baudāmu komēdiju ar diezgan daudz dziesmiņām pa vidu. Nav jāpiepūla atmiņa vai prāts- viss ir viegli sakošļājams un norijams. Smaidīgi aktieri, krāšņi tērpi, jautras situācijas- viss, kas nepieciešams jautram kino. Dažbrīd gan uznāk tādas kā šaubas par aktieru pārlieku lielo tēlojumu un samākslotību. Bet ja nu tas ir cēla mērķa labad- sasmīdināt skatītāju, tad kāpēc gan ne?

6.JPG

Vēl neliela piebilde par aktieriem- tiem skatītājiem, kuriem patika Krievijas seriāls ‘’Mana mīļā aukle’’ patiks arī šī filma, jo galvenie varoņi ir arī seriāla galvenais kvartets. Plus vēl ‘’Comedy club’’ spēlējošais Gariks Harlamovs.

4.JPG

Varbūt kādam šis aktieru ansamblis liks arī vārtīties smieklos, bet man nelika. Pasmaidīt lika gan. Arī pie beigu cēliena bija interesanti skatīties, kas tad Šekspīram sapņos nerādījās.

5.JPG

Secinājums- var rast pielietojumu nelielai izklaidei un atpūtai pie televizora.

Šīs, kā arī citu filmu vērtējumi ir atrodami kino sadaļā.