lidz_dzekpots_mus_skirs_0.JPG

Oriģinālnosaukums: What Happens in Vegas
Valsts:
ASV
Žanrs: Komēdija/Romantika
Lomās: Cameron Diaz, Ashton Kutcher, Rob Corddry, Lake Bell
Režisors: Tom Vaughan
Gads: 2008

Par filmu-

Kārtīgi izpriecājušies vienu nakti Lasvegasā Džeks un Džoja no rīta attopas, ka pa vidu trakulībām abi ir apprecējušies. Abi vienojas, ka tas tomēr bija joks un abiem vajadzētu izšķirties, bet tad pēkšņi viņi laimē 3 miljonus. Kam pienāksies nauda, to nospriedīs tiesa pēc sešiem mēnešiem. Pa to laiku abiem jaunlaulātajiem jāturpina dzīvot kā sievai ar vīru.

Vienkāršas uzbūves un līdz milimetram paredzamas skatāmgabals ar krietnu devu jocīgiem un smieklīgiem atgadījumiem. Kas gan var būt labāks iemesls humoristiskai apspēlēšanai kā sieviete un vīrietis piespiedu kopdzīvē, kur abiem ir virkne ar viltībām, kā uzvarēt otru un savākt naudu sev.

Tāpat kā vairumu no šāda tipa filmām, arī šo var sadalīt divās daļās- pirmā ir vairāk vai mazāk smieklīgiem jokiem piebārstīta komēdija un pēc klikšķa sākas romantiska heppy end meklēšana. Protams, tas nav ne slikti ne aizliegts- pārbaudīts variants un kāpēc gan šoreiz to pašu neizspēlēt ar diviem populāriem Holivudas aktieriem?

Šī filma varētu jums uzlabot omu, ja esat amerikāņu komēdiju cienītājs, ja neesat- ar nav nekas traks, varat skatīties- omu neizbojās.

Šīs, kā arī citu filmu vērtējumi ir atrodami kino sadaļā.

lidz_dzekpots_mus_skirs_1.JPG lidz_dzekpots_mus_skirs_2.JPG lidz_dzekpots_mus_skirs_3.JPG lidz_dzekpots_mus_skirs_4.JPG lidz_dzekpots_mus_skirs_5.JPG lidz_dzekpots_mus_skirs_6.JPG