hercules-in-new-york0.JPG

Oriģinālnosaukums: Hercules in New York
Valsts: ASV

Žanrs: Komēdija/Fantastika
Lomās: Arnold Schwarzenegger, Deborah Loomis, James Karen,

Režisors: Arthur Allan Seidelman
Gads: 1970

Par filmu-

Dzīvojot Olimpā, Herkulesam uznāk vēlme atgriezties uz Zemes un pavērot kā tur tagad izskatās. Pretēji sava tēva Zeva aizliegumam viņš tomēr dodas uz Zemi un ierodas Ņujorkā. Tikai viņam ir grūti pierast pie mūsdienu pasaules…

Šī laikam ir viena no tām filmām ar kuru galvenās lomas tēlotājs nevar lepoties- tā kā tā ir viņa pirmā filma (dokumentālo filmu ‘’Cilājot dzelžus’’ neskaitīsim), te iederētos teiciens par kucēnu sūtīšanu jūrskolā.

Lai arī zināju, kas mani sagaida, tomēr ziņkārības dzīts nolēmu ziedot nedaudz laika, lai paskatītos kā Arnoldam gāja jaunībā ar kino. Jāsaka, ka filma savam žanram atbilst pilnībā, tikai komēdija vairāk bija aktiermeistarībā (precīzāk tās trūkumā) un sižetā, un dialogos, un … īsāk sakot visa filma ir diezgan jautra, ja to skatās vai nu ziņkārības vai viegli iedzērušā kompānijā. Ar nopietniem nodomiem labāk šai filmai nepieiet.

Filmas galvenais trumpis bija nesenos titulus ieguvušais muskuļotais cilvēks, kuram pie katras mazākās izdevības bija jāparāda bicepss, tricepss un prese. Ja nav vēlēšanās skatīties kā Arnolds demonstrē savu figūru, tad filmas nobeigumā var ‘’baudīt’’ skatus kā viņš apenēs skraida pa Ņujorku.

Protams, jāpiever acis uz mitoloģiskām neprecizitātēm, savādāk tas skatītiesgribēšanu vēl vairāk samazina.

Grūti pateikt, kam šī filma varētu interesēt, ja nu vienīgi kādam Ārnija fanam, kuram ir nepieciešami ķeksīši pie visiem viņa darbiem.

Šīs, kā arī citu filmu vērtējumi ir atrodami kino sadaļā.

hercules-in-new-york1.JPG hercules-in-new-york2.JPG hercules-in-new-york3.JPG hercules-in-new-york4.JPG hercules-in-new-york5.JPG hercules-in-new-york6.JPG